WYSTAWA KLUBOWA 2018

Moderator: Aga-2

WYSTAWA KLUBOWA 2018

Postprzez aga.s » 2018-09-10, 12:29

Berneński pies pasterski (50)

Sędzia Zoltan Baffia (HU)

Klasa młodszych szczeniąt
CHARLES Moravian Hurricane lok 1, NMSZwR
NOTHING TO ADD von Romanshof lok 2

Klasa młodzieży
BRANDON DURELL ALLEN Del Paiolo lok 2
Quantus Forever z Krainy Zeusa lok 1 , Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Klasa pośrednia
TO TAJFUN z Deikowej Doliny lok 1 , CWC

otwarta
BUDY Soulbern lok 3
CADILAC Łużycka Doliny
KIRO O Mój Ty Smutku
MAESTRO Jak z Obrazka lok 1 , CWC , ukończony CHPL
NORDGARD FORRS NANUUK av Jadeland lok 4
Terplinggaard's GAMBLER lok 2

Klasa championów
Ambereyes` Magic CHICAGO lok 2
CANNON Wzgórze Agisa
FERNANDO Eleuteria lok 1 , CWC , ZWYCIĘZCA KLUBU , BOB
IMRAN Czarcia Farma
KRÓL LIR Z DEIKOWEJ DOLINY LOK 3
MAYBACH Berneńska Dolina
Mountain Crystal Diamond Extra River lok 4
SENNENHUND ROSSII T.LOVE nb
SPLENDID THREE COLOR ZHHEAN GABIN

suki
młodszych szczeniąt

NASHA Kamień Milowy lok 2
OBI Nekielskie Moczary, tricolor lok 3
QUEEN OF THE NIGHT Melle Dulcior lok 1
ZAGADKA Kamień Milowy lok 4

Klasa szczeniąt
BONI z Limanowskiej Kotliny - dyskwalifikacja
Champalays Zenobia of Palmyra lok 1

Klasa młodzieży
ELEONORA z Gorzyckiej Zagrody lok 1 , Młodzieżowy Zwycięzca Klubu , NJwR , BOS
HOSHI Alpejski Sen lok 2
LIGHT OF A THOUSAND STARS von Romanshof lok 4
PETI SAMBA Perła Nieporętu
THILA Majowy Skarbiec lok 2

Klasa pośrednia
Atena Królewskie Ranczo
BERISS Melle Dulcior lok 1 , CWC
HAWANA Kiziakowa Zagroda lok 3
High Oaks MOON SALT lok 2
PERONA Kamień Milowy lok 4
Wonderful Montana Z Cichej Górki

Klasa otwarta
BELLA Siła Umysłu
BISSAU Berneńska Przygoda lok 3
DANA Osada Fabryczna lok 4
Deja Vu Berneńskie Ranczo
PELA Majowa Skarbiec lok 2
PRADA Majowy Skarbiec lok 1

Klasa championów
A SECRET WISH von Romanshof, lok 4
ARIN Melle Dulcior lok 3
BACCARA Z Gorzyckiej Zagrody lok 2
MELA Majowy Skarbiec lok 1 , CWC , ZWYCIĘZCA KLUBU
VICKY Lisi Kąt nb

Klasa weteranów[b] [/b]
Fibille od Zloteho Roxe lok 2
PHILADELPHIA Z CICHEJ GÓRKI lok 1 , ZWYCIĘZCA KLUBU WETERAN

konkurencje finałowe
Najlepszy Reproduktor FERNANDO Eleuteria (Mela , Bissau , Thila )
Najlepsza Para FERNANDO Eleuteria i THILA Majowy Skarbiec
Najlepsza Hodowla:
1) Majowy Skarbiec ( Pela , Prada , Mela )
2) Melle Dulcior ( Arin , Beriss , Queen )
3) von Romanshof ( A SECRET WISH ,LIGHT OF A THOUSAND STARS , NOTHING TO ADD)

Sędzia Zoltan Baffia , to sędzia z dużą kulturą . Bardzo dokładnie oceniał każdego psa , wszyscy mamy dokładne i długie opisy . Szczególną uwagę zwracał na charakter , oczy , noszenie ogona , ruch .
I jeszcze moje osobiste przemyślenia .Po likwidacji Klubu Szwajcarski Psów Pasterskich tegoroczna wystawa została zorganizowana w ramach XXV KLUBOWEJ WYSTAWY MOLOSÓW . Jak dla mnie , to nie tylko zmiana nazwy klubu . Wystawa dużo skromniejsza pod każdym względem . Mniejsza liczba psów , brak hodowców z zagranicy poza Annią Andreassen , brak wyjątkowej oprawy … . Wcześniejsze wystawy klubowe promowały naszą rasę , gromadziły dużą liczbę widzów , ich klimat był niepowtarzany .
Cieszę się ,ze w ostatniej chwili udało nam się zorganizować puchary dla wszystkich psów na lokatach . Dziękuję Aniu , Gosiu i wszystkim którzy dorzucili swoją cegiełkę . Dzięki za pyszne ciasta , soki , napoje .
Pozdrawia Aga z rodzinką i bernusiowym stadkiem
Hodowla Melle Dulcior :)
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1568
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Powrót do Dyskusje i wyniki wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość