XXVII MIĘDZYNARODOWA WYSTAW PSÓW RASOWYCH ŁÓDŹ 12.05.2019

Moderator: Aga-2

XXVII MIĘDZYNARODOWA WYSTAW PSÓW RASOWYCH ŁÓDŹ 12.05.2019

Postprzez Aga-2 » 2019-05-15, 18:50

BERNEŃSKI PIES PASTERSKI
Sędzia Sebastian Harnik (PL)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
419 ARES Anioły na Czterech Łapach lok 2
420 ATREYU Anioły na Czterech Łapach lok 1
Klasa szczeniąt
421 Astley Jak z Obrazka
422 DARWIN Molly's yard lok 4
423 HAKER Berneńska Perła lok 3
424 KARAT Kiziakowa Zagroda
425 WILLY Codeli Girls lok 1
426 ZADAR MAJOWY SKARBIEC lok 2
Klasa młodzieży
427 ARAGORN Cookie Land lok 2
428 CYNAMON TAŃCZĄCE OGNIE lok 4
429 CZĄBER z Kudłatym lok 1 , Zw. Mł .
430 Gizmo Berneńskie Marzenia lok 3
Klasa pośrednia
431 BRANDON DURELL ALLEN Del Paiolo lok 1 , CWC , CACIB , NDPwR ,BOS
432 FELLINI Bernenskie Ranczo lok 3
433 OTTO Mocne Góralki lok 2
434 Quantus Forever z Krainy Zeusa nb
Klasa otwarta
435 HANZO Droga do nieba lok 3
436 KIRO O Mój Ty Smutku lok 1 , CWC
437 NORTON Grzesiowa Zagroda lok 4
438 YUPI ACO z Deikowej Doliny lok 2
Klasa championów
439 BUDY Soulbern lok 1 , CWC , res CACIB
440 Eiger Alpejski Sen lok 2
441 MAESTRO Jak z Obrazka nb
442 Milbu Keanu lok 3
443 WILLY WONKA Duch lok 4
Klasa weteranów
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
445 ALISS Anioły na Czterech Łapach lok 2
446 Whisky Sanapiro lok 1 , NMSZwR
Klasa szczeniąt
447 ADELE Jak z Obrazka lok 1 , NSZwR
448 KOMETA Kiziakowa Zagroda lok 2
Klasa młodzieży
449 DUMA Anirys Team
450 LAPONIA z Jaśminowego Zacisza
451 NEVER SAY NEVER von Romanshof lok 2
452 Power of the Heart Bonita lok 4
453 QUEEN OF THE NIGHT Melle Dulcior nb
454 SURI from Green Kalej
455 YASMINUM Astrolabium lok 3
456 ZAGADKA Kamień Milowy lok 1 , ZwMł , NJwR
Klasa pośrednia
457 ASTA LA VISTA z Północnej Polany lok 3
458 BEAUTY BALERINA z Deikowej Doliny
459 BEJBI Rudzki
460 BRITTA Rudzki Zakątek
461 Champalays Zenobia of Palmyra
462 DOLORES Berneńska Przystań
463 ELEONORA Z Gorzyckiej Zagrody lok 1 , CWC
464 FRANCESCA z Gorzyckiej Zagrody
465 JULA Inkaskie Wzgórza
466 KATHARSSIS Sesto Senso lok 2
467 LIGHT OF A THOUSAND STARS von Romanshof
468 OLIMPIA z Aresibo lok 4
469 VIVIENNE WESTWOOD
Klasa otwarta
470 AMAZING LASHES z Deikowej Doliny
471 Aza Królewskie Ranczo lok 4
472 BARBIE Rudzki Zakątek
473 HANA Droga do nieba
474 HAPPY NEW YEAR iz Bolshogo
475 I LOVE YOU Bersett lok 3
476 JOËLLE od Stasiaków
477 MIGOTKA z GÓRALSKIEJ lok 2
478 PIAvom Hollandhof
479 QOO QOO van't Stokerybos lok 1 , CWC
Klasa championów
480 ARIN Melle Dulcior lok 2 , resCACIB
481 Artamigs Haus Elizaveta
482 BERISS Melle Dulcior lok 1 , CWC , CACIB , NDSwR , BOB
483 CHERRI Lusi's Stars FCI lok 3
484 HEARTBEAT Bersett lok 4
485 HEWA od Stasiaków
486 PRADA Majowy Skarbiec nb
487 TO GORGONZOLA z Deikowej Doliny
post przeklejony z Facebook
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6344
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Powrót do Dyskusje i wyniki wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron