Cała seria pytań...

Re: Cała seria pytań...

Postprzez rybarczyk78 » 2010-11-12, 19:09

Czesc. Co prawda od nie dawna estem szczesliwym wlascicielem bernanczyka,ale moge luzyc rada! Kupilem suczke od pewnej mlodej pani,ktora doradzila mi zebym do roku czasu podawal dla szczeniak co 4 dni 1 łyżeczke wapna w syropie dla dzieci i jedna tabletke altreum czy jakos tak( lek ktory ludzie biora na stawy). Jej suczka miala taka kuracje ,jeli tak mozna to nazwac i wyrosla na pieknego duzego psa(zaznaczam ze to suczka). Jesli ktos ma jakies pytania a potrafie na nie odpowiedziec mozna prosze napisac Rybarczyk78@o2.pl Moze razem jakos zaradzimy...
rybarczyk78
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cała seria pytań...

Postprzez rybarczyk78 » 2010-11-12, 19:12

Czy jest jakis sposob,na oduczenie psa zjadania wlasnych odchodów??????????????????????????????? Prosze o jakakolwiek odpowiedz
rybarczyk78
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cała seria pytań...

Postprzez nika » 2010-11-12, 19:57

Czym karmisz sunię, w jakim jest wieku, czy była odrobaczana?
Avatar użytkownika
nika
 
Posty: 1305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-06, 22:15
Lokalizacja: Bydgoszcz/las koło Białego Boru
psy: Katia (BPP), Lena (BPP), Pluto (mix), Hela (mix)

Re: Cała seria pytań...

Postprzez anula » 2010-11-12, 20:27

Dobra karma, Rumen tabs (żwacze wołowe), jogurty.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Cała seria pytań...

Postprzez gosiakds » 2011-07-19, 20:45

anula napisał(a):Dobra karma, Rumen tabs (żwacze wołowe), jogurty.

No niestety z tym jest różnie. Moja sunia yorkusia od początku zjadała klopsy na spacerach :evil: więc systematycznie zażywaliśmy rumena, karma też bardzo dobra bo royal a efekty żadne <beczy> Wydaje mi się, że pies albo ma dużą skłonność do zjadania odchodów albo trochę mniejszą i być może wtedy rumen coś da.
Avatar użytkownika
gosiakds
 
Posty: 556
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-14, 17:21
Lokalizacja: małopolska
psy: Shanga, Dżunga & Miracle
Hodowla: Magia Berna

Re: Cała seria pytań...

Postprzez Staszka » 2011-07-20, 19:40

Co do spania dla berna - my mamy takie + na nim kocyk, rewelacja. :) http://allegro.pl/legowisko-dla-psa-spa ... 19569.html Aczkolwiek zimne kafle w kuchni i tak psim legowiskiem wygrywają i na noc zwyczajnie zamykamy kuchnię... Jeśli natomiast chodzi o zjadanie odchodów to niestety jest to bardzo trudno wyplenić jak wszystkie inne działania "instynktowne". Są psy, które robią to bardziej lub mniej chętnie i już - można nauczyć nie podejmować z ziemi absolutnie niczego, to dużo ułatwia. Wtedy ani jedzenie, które nam spadnie ze stołu nie jest problemem, ani znaleziska na dworze, aczkolwiek jak coś rozsypiemy i nie chce nam się zamiatać to nie możemy wymagać od psa, że "odkurzy". ;) Na dwoje więc babka wróżyła. :)
Avatar użytkownika
Staszka
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-12, 20:47
Lokalizacja: Gdynia
psy: Afra (czasami zwana Fleją) z Witomińskiego Zakątka

Re: Cała seria pytań...

Postprzez munda2 » 2011-08-03, 14:58

ostatnio oglądałam "zkalinacza psów" i tam było że pies czasem odchody zjada jak mało potasu ma i żeby wtedy banana psu od czasu do czasu dawać bo ma dużo potasu ale nie wiem czy to działa u mnie rumen tabs pomogło
munda2
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-01, 12:07
Lokalizacja: Tarnów
psy: Kesi jamnik, Mamma Mia

Poprzednia strona

Powrót do - Rozwój psa czyli krok po kroku do dorosłości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron