"Syndrom trzeciego jajnika"....?

Re: "Syndrom trzeciego jajnika"....?

Postprzez Barbel » 2011-04-04, 08:35

Anka - jedynie bedziesz miała jazde bez trzymanki jak Robin dojrzeje. Znam bigielke własnie po takiej "niedokończonej' sterylce. Juz z kilka ładnych lat. Ogólnie - zdrowa, grubiutka jak beczulka, teraz oślepła ale w 'tych dniach" psy jej nie odstępują.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: "Syndrom trzeciego jajnika"....?

Postprzez kerovynn » 2011-04-04, 09:17

Wolę to niż ponowne usypianie i krojenie suni. Agnieszki Nora (ciotka Esi) była zdrową piękna sunią i odeszła przedwcześnie, przez narkozę. Z Bohunem (ojciec Esi) tez na narkozę trzeba było uważać bo okazał się bardzo wrażliwy. Nie będę Eśki narażać bez powodu. Poza kilkoma godzinami w ciągu dnia, gdy jestem w pracy to ona jest cały czas ze mną. gdyby się coś działo niedobrego myślę, że uda się to w porę zauważyć. W czerwcu minie dwa lata od sterylki a przez ten czas prócz delikatnych plamień etc... nie działo się nic niepokojącego. Eska to żywiołowa i szalona baba(poza czasem gdy spiiiiiiiii na kanapie ;-) ) i niech taka pozostanie :-D .

Edytowane:
Eśka ma koński apetyt, a teraz to choćbym i nie chciała to muszę pilnować jej wagi i kondycji bo przy Robinie skończyło się słodkie nieróbstwo, i stawy więcej pracują...
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: "Syndrom trzeciego jajnika"....?

Postprzez Barbapapa » 2011-04-04, 15:36

U mnie za drugim podejściem, lekami ziołowymi dał radę lekarz z Opola Dr Tarka, obecnie mam całkowity spokój, kotka też. Sterylka była zriobiona u kotki bardzo dokładnie, a mimo to były ruje.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Poprzednia strona

Powrót do - Rozwój psa czyli krok po kroku do dorosłości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość