Buda

Re: Buda

Postprzez annasm » 2013-07-06, 15:25

Zdecydowanie polecam kupno budy wielkości docelowej. One rosna tak szybko że mała buda w ciągu kilku miesięcy będzie za mała.
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Buda

Postprzez Anna_K » 2013-07-06, 21:25

Wielkie dzięki za info :) Więc kupuję dużą budę i będzie po kłopocie :)
Anna_K
 
Posty: 38
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-07-01, 08:52
psy: Borys

Buda na balkonie

Postprzez Majana » 2014-11-26, 16:45

Dojrzałam do ..budy na balkonie...:/!
Mam dość: Heki z uporem chce spać na dworze na kaflach, bo dywaniczki pracowicie rozkopuje.
W dzień najchętniej z zadem na balkonie, a z paszczą i łapami w domu (coby mieć dozór nad wszystkim)-tak sobie cwanie wymyślił. Zimno leci...:(.. Kaloryfery na 5tkę i non stop otwarte drzwi balkonowe -super!

A Heki jak jest zamknięty na tarasie, to po jakimś czasie pac łapą w szybę, szczek do mamusi :/ i w domu nic tylko "wpuść psa", "wypuść psa" "niech ktoś wpuści/wypuści Hektora!"
Za chwilę przyjdą mrozy i w nocy będę się martwić czy misiowi dupsko nie zmarzło. Jak będzie buda-może będzie spokój. Najwyżej się w niej schowa...Oby tylko chciał w niej siedzieć....
Dobrze żę tu na forum znalazłam wymiary-myślę że 80x120 będzie ok. Może nawet nieocieplana, przecież to balkon, duży ok 10m2 , ale osłonięty pełnymi ścianami od wiatru
Czy ktoś z blokersów ma podobny problem?
Avatar użytkownika
Majana
 
Posty: 79
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-04-10, 20:18
psy: Hektor Berneńczyk

Re: Buda

Postprzez MartaA » 2014-11-27, 10:45

Witam,

Mam pytanie odnośnie wymiarów budy dla samca. Nie chciałabym przesadzić z wielkością wewnątrz.
Hades skończył 8 msc i tą jesień/zimę spędzi na zewnątrz (w granicach rozsądku oczywiście).
Ma kojec zadaszony, z trzema ścianami pełnymi i frontem z siatki. Kojec jest zawsze otwarty na wybieg wielkości ok 40m2. Ale psiak większość czasu spędza oczywiście w naszym ogrodzie.
Chciałabym wstawić do kojca budę. Nie wiem czy słusznie ale stwierdziłam, że na pierwszy sezon nie będę kupować mu nowej za kilkaset złotych tylko poszukam ogłoszeń w okolicy.
I znalazłam budę z poniższego linku.

http://olx.pl/oferta/buda-dla-duzego-ps ... 7NhNw.html

Wymiary wewnątrz budy, długość 1,60m, szerokość 1,15m. Wymiary zewnątrz budy, długość 2,12m, szerokość 1,67m.
Pytanie czy nie będzie za duża?

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
MartaA
 
Posty: 8
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-07-07, 19:48
Lokalizacja: Kęty
psy: Hades

Poprzednia strona

Powrót do - Klatki, kojce, budy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość