Zabawki - jakie polecacie??

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-07-15, 17:53

u nas rownież piłeczki tenisowe, patyki itp. pileczki mamy z dunlopa, bardzo mocne jeszcze nigdy ich nie rozgryzly, :)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez kerovynn » 2009-12-15, 15:09

Parę dni temu kupiłam Esi piszczącą przeraźliwie piłkę (wielkości melona) z lateksu i pies mi zwariował :mrgreen: :mrgreen:
Na widok piłki natychmiast zapomina, ze kuleje :roll: - no szaleństwo po prostu. Za to bez piłki zwleka się z kanapy jak wiekowa babcia, znacząco utykając na łapkę.
Wypatrzyłam też w sklepie szarego wieprza z lateksu, który dla odmiany chrumka. Ale pani z zoologicznego doradziła piłkę, mówiąc, że ze wszystkich zabawek testowanych przez zaprzyjaźnionego bullteriera najdłużej wytrzymała ta właśnie piłka.
Ale wieprza i tak kupię - "pod choinkę" bo strasznie mi się to chrumkanie podoba. Obie bedziemy miały prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Busola » 2009-12-15, 18:08

kerovynn napisał(a): Ale wieprza i tak kupię - "pod choinkę" bo strasznie mi się to chrumkanie podoba. Obie bedziemy miały prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja juz kupiłam wieprza :lol: własnie do nas jedzie :-P
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez agusia » 2009-12-15, 18:54

Busola napisał(a):
kerovynn napisał(a): Ale wieprza i tak kupię - "pod choinkę" bo strasznie mi się to chrumkanie podoba. Obie bedziemy miały prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja juz kupiłam wieprza :lol: własnie do nas jedzie :-P

Wieprze są genialne :mrgreen: Szkoda tylko, że z lateksu, bo u nas przeżył tak z dnień w całości :mrgreen:
Avatar użytkownika
agusia
 
Posty: 797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-03, 21:08
Lokalizacja: Milanówek
psy: Omena Szumiąca Knieja

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Busola » 2009-12-15, 19:04

agusia napisał(a):
Busola napisał(a):
kerovynn napisał(a): Ale wieprza i tak kupię - "pod choinkę" bo strasznie mi się to chrumkanie podoba. Obie bedziemy miały prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja juz kupiłam wieprza :lol: własnie do nas jedzie :-P

Wieprze są genialne :mrgreen: Szkoda tylko, że z lateksu, bo u nas przeżył tak z dnień w całości :mrgreen:

no ja też mu nie wróżę długiego żywota, ale co frajda to frajda :mrgreen:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez agusia » 2009-12-15, 23:14

Mhy, u mnie największą frajdę to miał chyba mój Filip z tej świnki :mrgreen: Ale podobno mężczyźni nie dorastają, więc... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
agusia
 
Posty: 797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-03, 21:08
Lokalizacja: Milanówek
psy: Omena Szumiąca Knieja

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez kerovynn » 2009-12-16, 09:55

Też się nie spodziewam, że długo "pożyje" ten wieprz, bo w przeciwieństwie do okrągłej i gładkiej piłki będzie go dość łatwo rozgryźć. Ale co tam - choinka raz w roku ;-) ;-) ;-)
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Tańka » 2009-12-16, 10:44

U nas świnka "pociągnęła" niecały dzień... :-> Yokuś uwielbia też rozmaite sznury i sznurki- aportuje albo szarpie :-D A warczy przy tym jak prawdziwy harley ;-)
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Busola » 2009-12-25, 11:08

Busola napisał(a):
kerovynn napisał(a): Ale wieprza i tak kupię - "pod choinkę" bo strasznie mi się to chrumkanie podoba. Obie bedziemy miały prezent :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja juz kupiłam wieprza :lol: własnie do nas jedzie :-P



wieprz znaleziony pod choinką ;-)
na początku Dalmiska była mocno zdziwiona tym ...chrumkaniem (przyzwyczajona jedynie do piszczenia :-P ) , z daleka trącała łapą i oszczekiwała prosiaka, by po paru chwilach rozpocząc jazdę bez trzymanki :mrgreen: : duszenie prosiaka nosem, lizanie uszu i okolic ...na drugim końcu :lol: , kulanie sie z wieprzem w zębach, gryzienie, ciągnięcie i ...konkurs w podrzucaniu - prosiak latał na wysokości lamperii :mrgreen: , zmęczona po godzinie schowała wieprza pod kredens :-P
a wieprz...?
skończył zabawę z nadgryzionym pyskiem i raną na szyi
na noc go schowałam - miałam obawy że nas w nocy chrumkanie postawi na nogi :-P
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Anuta » 2009-12-25, 11:45

Norcia pod choinką znalazła Konga. Dzis jest bez sił. Całą noc toczyła konga. Wytoczyła wszystkie smaczkim a teraz padła na posłaniu. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez beta68 » 2009-12-27, 21:35

Ostatnio ukochana zabwką jest małpka za 5 zł ze szmateksu, wybrana jako najmocniejsza, ma juz 3 tyg.-szok.
Avatar użytkownika
beta68
 
Posty: 525
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-30, 00:43
psy: Collin
Hodowla: z Abra- ber

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez kerovynn » 2009-12-30, 13:40

Esia wieprza dostała wczoraj (pod choinkę były inne atrakcje). I choć wieprz "pożył" raptem 1,5 godziny to nie żałuje tego wydatku. Płakaliśmy z mężem ze śmiechu widząc totalną głupawkę Eśki. Takiego szaleństwa jeszcze nie było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a kiedy mąż dla zabawy zabierał jej wieprza to Eska ze łzami w oczach wyła "ODDAJ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Po godzinie zabawy wieprz już nie miał ryja, potem przez chwile wyglądał jak słoń (wyciągnęła mu mechanizm chrumkający), teraz wygląda jak wściekły bokser - czyli sterczące uszy i płaski pysk. Nadal chętnie go memła a ja chyba wykorzystam go teraz jak kong - sypnę chrupek do środka i niech sobie powoli wyjada.
A piłka nadal piszczy i jest w jednym kawałku :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Busola » 2009-12-30, 17:02

kerovynn napisał(a):Esia wieprza dostała wczoraj (pod choinkę były inne atrakcje). I choć wieprz "pożył" raptem 1,5 godziny to nie żałuje tego wydatku. Płakaliśmy z mężem ze śmiechu widząc totalną głupawkę Eśki. Takiego szaleństwa jeszcze nie było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a kiedy mąż dla zabawy zabierał jej wieprza to Eska ze łzami w oczach wyła "ODDAJ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Po godzinie zabawy wieprz już nie miał ryja, potem przez chwile wyglądał jak słoń (wyciągnęła mu mechanizm chrumkający), teraz wygląda jak wściekły bokser - czyli sterczące uszy i płaski pysk. Nadal chętnie go memła a ja chyba wykorzystam go teraz jak kong - sypnę chrupek do środka i niech sobie powoli wyjada.
A piłka nadal piszczy i jest w jednym kawałku :mrgreen:

chi chi, nasz wieprz nadal żyje, ma jedynie gardło podcięte, ale to chyba miejsce zgrzewu więc to nie suka ;-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez PaniBisiowa » 2009-12-30, 17:24

Co to za wieprz? :mrgreen:

Ja kupuję Bisiowi w lumpeksie zabawki na kilogramy... Lubi je :-D Ale przed podaniem piorę i potem pilnuję, żeby oczu nie zjadł (sama je często usuwam).
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Drixon » 2009-12-30, 20:43

Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez PaniBisiowa » 2009-12-30, 21:55

O matko :mrgreen: Jaka karkówa :mrgreen: Chyba się skuszę :mrgreen:
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez asienka » 2009-12-30, 23:25

Warto sie skusic nawet dla odglosu jaki to cos wydaje :lol:
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez kerovynn » 2009-12-31, 11:34

Warto na pewno - w sklepie płaciłam 28 zł, z wysyłki taniej. Jak sie uda w porę ocalić mechanizm chrumkający (plastikowa rura, dziurkowana na końcu - dmucha się w to jak w trąbkę) to zabawa jest na dłużej :mrgreen: :mrgreen: . Ja teraz chowam rurkę w rękawie i sama za wieprza dorabiam :-D . Eska dostaje głupawki, lata po chacie i szuka źródeł chrumkania, potem trąca łapą lateksowe zwłoki i dalej szuka skąd to chrumkanie. A dmuchając można wydobyc taka gamę dźwięków, że łzy ze śmiechu ciurkają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ja się wczoraj zapowietrzyłam, a mój chłop znów popłakał :mrgreen: :mrgreen: po czym stwierdził, ze fajną zabawkę SOBIE kupiłam ;-) ;-)
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez Busola » 2009-12-31, 11:39

my mamy taką - big rozmiar :lol:
http://www.superkarmy.pl/product_info.p ... anguage/pl

płaciliśmy 38zł - ta sama w bydgoskim "Aligatorze" kosztuje ... 48zł :shock: :evil:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Zabawki - jakie polecacie??

Postprzez kerovynn » 2009-12-31, 12:51

Busola napisał(a):my mamy taką - big rozmiar :lol:
to może dlatego dłużej pożyła :mrgreen: :mrgreen: nasza była mniejsza ;-)
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Zabawki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości