OSTRZEŻENIE dla hodowców

Re: OSTRZEŻENIE dla hodowców

Postprzez Aga-2 » 2014-05-17, 20:43

No więc sami teraz widzicie :mrgreen:
Wystarczyło zaprosić "drugą stronę" do dyskusji, która wyjaśniła wszystko grzecznie i już nie ma sprawy :mrgreen:
Niedawna "podejrzana" stała się gwiazdą wątku :mrgreen:
Jej słowo jest niepodważalną prawdą.
To my kłamiemy, pomawiamy uczciwych ludzi i plotkujemy.
A całe "nieporozumienie" wynika ze złego tłumaczenia :mrgreen:
Tak, pozamiatajmy teraz wszystko pod dywan, przeprośmy się wzajemnie i podajmy sobie ręce do międzynarodowej zgody :!:
Heidi właśnie wykasowała mnie ze znajomych na FB. Na szczęście nie spowodowało to utraty naszej cennej korespondencji.
To jest mój dowód, że jednak nie mam zwidów, i że nie zwariowałam. Że nie oczerniam Bogu ducha winnej osoby.
Dowód na to, że ta osoba chciała mnie oszukać najpierw pisząc o liczbie posiadanych psów, potem na kasę, którą niby zapłaciła już za bilet - bagatela ponad 500 E różnicy ;> - a następnie próbowała zastraszyć, szydziła i wyśmiewała.
Rzeczywiście gramatyka angielska pozostawia sporo do życzenia, ale ja mimo to dobrze wszystko zrozumiałam.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez panterka-23 » 2014-05-17, 20:47

Zdjęcia psa są z teraz....nie chciałabyś zobaczyć tych poprzednich i maili tej osoby. A, że pies jest za mały można napisać jak osiągnie wiek ...
Kończę tą pustą dyskusję .... do niczego ona nie prowadzi poza podkopywaniem mojego i Agnieszki autorytetu. Stajecie za i bronicie Heidi jak szalone -, wysyłajcie tam psy - powodzenia -
A nie potrafi się żadna z Was przyznać - tak to ja wysyłam wasze wpisy Haidi i jestem informatorem

Małgorzata jakie plotki ? Opisałyśmy fakty- to jaka nas sytuacja spotkała. Jestem pełna żalu i smutku, że polski hodowca w ogromie takich informacji - kopie w dupę 2 hodowcę ze swojego kraju i bawi się w donosiciela. Smutne bardzo smutne :(
panterka-23
 
Posty: 497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-24, 01:05

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez panterka-23 » 2014-05-17, 20:49

A o tym, że ma 100 psów mówił jej mąż ....do jednego z polskich hodowców ( nie podam do kogo) aby nie wciągać kolejnej osoby do tego .....chyba, że sama będzie miała ochotę to napisać
panterka-23
 
Posty: 497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-24, 01:05

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez marieanne » 2014-05-17, 20:50

Dziewczyny, czy Wy trochę jednak nie zapędzacie się w tym wszystkim?
Kto tu kogokolwiek broni jak szalony? Jaka gwiazda wątku, jakie kopanie w d**ę?
Czy każdy komentarz, który nie bedzie Wam pasował w 100% bedziecie wyszydzać i wyśmiewać? W stosunku do Was nikt tego nie robi.

Naprawdę, odetchnijcie, napijcie się melisy - nie wiem. Bo póki co to sposób dyskusji rodem z piaskownicy...
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez meggy » 2014-05-17, 21:06

No cóż jestem w szoku . Wyraziłam swoją opinie. Nikogo nie bronie ,bo nie znam sprawy .
Z postów Agi i Iwony kipią emocje i tyle....
Iwona jesli wstawiasz jedną fotke ,to ja do niej sie odnosze.
Wiem jedno, bardzo łatwo jest kogos skrzywdzic....
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez anula » 2014-05-17, 21:15

No cóż Iwony nie znam, widziałyśmy się na jednej wystawie. Agę owszem znam dość żeby liczyć się z jej ostrzeżeniem. Zdecydowanie bliżej mi do nich niż do zagranicznej hodowli, obydwu dziękuję za wzbudzenie mojej czujności.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: OSTRZEŻENIA dla hodowców

Postprzez MartaD » 2014-05-17, 21:46

I tym optymistycznym akcentem zamykam wątek ;-) możecie krzyczeć, ale ja uważam, że dyskusja została już wyczerpana. Wypowiedziały się dziewczyny, które miały do czynienia z Heidi, ona również miała możliwość swojej obrony. Ta wymiana zdań już do niczego nie prowadzi, a szkoda, żeby taka osoba i taka sytuacja poróżniła znowu tyle osób.
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Poprzednia strona

Powrót do - Mioty aktualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości