Dr. Reckeweg granulki RV

Moderator: Anirysova

Dr. Reckeweg granulki RV

Postprzez Guard » 2009-10-23, 15:53

Nasza Rota i teraz Winer sa żywymi przykładami na to, że homeopatia pomaga. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego sposobu leczenia, ale działa!
Trzeci raz przekonałam się, że granulki RV17 Dr.Receweg pomagają.
Proszę o wpisy tych, którzy mają podobne doświadczenia z homeopatykami. Podawajcie sprawdzone środki, spodziewane i rzeczywiste efekty leczenia.
Może w ten sposób uda nam się pomóc sobie nawzajem.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Dr. Reckeweg granulki RV

Postprzez iwona_k1 » 2009-10-23, 19:45

Ja osobiście wierzę w homeopatię i sama w miarę możliwości stosuję.Na co pomagają te granulki?
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Dr. Reckeweg granulki RV

Postprzez Barbapapa » 2009-10-26, 13:10

Jestem sceptycznie nastawiona do samodzielnego leczenia zwierząt. Wolę pójść do specjalisty i od niego uzyskać konkretne leki z konkretnym dawkowaniem.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Dr. Reckeweg granulki RV

Postprzez Guard » 2009-10-26, 17:09

Homeopatia to nie synonim samodzielnego leczenia!
Wszystko co podaję swoim psom robię w porozumieniu z naszym lekarzem. Sama mogę siebie leczyć "na wyczucie" bo sama to czuję, ale moje Panienki NIGDY. Sęk w tym, że czasami lekarz ma jedyne wyjście z sytuacji to operacja, lub leki, które na jedno pomogą , a na drugie szkodzą. Jeszcze nie słyszałam o homeopatykach, któreby na coś zaszkodziły a nam bardzo pomogły. Granulki, bądź krople RV17 są pomocne przy śluzomaciczu, przy powiększonej macicy i przy początkowej fazie ropomacicza. U nas się sprawdziły w 200%, bo dwa razy. Cały proceder był pod ścisła kontrolą lekarza weterynarii, USG jedno, drugie, badania, wymaz itp. Jednak dzięki tym granulkom Winter nie musiała być operowana, a to uznaję za sukces.
Zawszy byłam sceptyczna co do homeopatyków i patrzałam na ten sposób leczenia bardzo ostrożnie.
Dzisiaj musiałam zweryfikować swój pogląd, bo przy pierwszym sukcesie mogłam to uznać za przypadek, ale teraz wiem, że pomaga.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)


Powrót do - Homeopatia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość