Kupię szczeniaka DSPP

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Kupię szczeniaka DSPP

Postprzez agaciaaa » 2007-06-28, 09:15

Chcialabym kupic malego szwajcara, zalezy mi na piesku. Czekalam ponad rok na szczeniaczka od zaprzyjaznionej hodowli, niestety urodzily sie tylko 4, w tym tylko dwa pieski, i dla mnie juz nie starczylo. Nie bede ukrywala ze jestem tym faktem strasznie przybita, bo od roku planowlam jak go nazwe i juz mam dla niego cala wyprawke. Moglabym czekac kolejny rok ale chyba nie dam rady. Zalezy mi zeby piesek byl do odebrania najpozniej pod koniec wrzesnia, bo chcialabym z nim jeszcze pochodzic na spacery do Parku Kampinoskiego (mieszkam na obrzezach, mam duzy ogrod w ktorym malec moglby sie wylatac).
Bylabym wdzieczna za pomoc!
pozdrawiam milosnikow szwajcarow i ich pieski!
Avatar użytkownika
agaciaaa
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-28, 08:59

Postprzez kreska » 2007-06-28, 09:26

Moze to ogloszenie jest jeszcze aktualne?

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/595166_ ... erski.html

pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez Szam » 2007-06-28, 09:41

Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Postprzez GSMD » 2007-06-28, 21:38

Witaj agaciaa

W naszej hodowli 08,06,07 urodziło się 5 piesków mam jeszcze wolne szczeniaki. Szczeniaczki są wzorcowo wybarwione o mocnym kośćcu, z zagranicznego krycia(m. MŁ.CH.PL Oksana Porażynianka o. JCH, CH Cesar van Rouben Sent).
Szczeniaczki są do odbioru z początkiem sierpnia.
Więcej informacji na naszej stronie www.zorskaprima.prv.pl
Piesek 1
Obrazek
Piesek 2
Obrazek
Piesek 3
Obrazek
Piesek 4
Obrazek
Piesek 5
Obrazek
Avatar użytkownika
GSMD
 
Posty: 131
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 19:03
Lokalizacja: ŻORY

Postprzez Jonna » 2007-07-04, 11:23

W hodowli Helvetius są również szczenięta po MłCH CHPL Andi Basmantia i MlCH CHPL Bonne van de Samaika.W miocie urodziły się dwa pieski.Jeden jest wyjątkowo ładny.Na stronie helvetius.webpark.pl są zdjęcia.
Jonna
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez diapcio » 2007-09-12, 13:18

Ciesze sie ze moje "dziecko" Garanusek pojawil sie na forum...Agato, badzmy w kontakcie..Zostaly mi j eszcze 2 garanuski!!!Zapraszam na stronke www.muza-gsmd.pl..pozdrawiam
diapcio
 
Posty: 78
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-21, 10:55

Postprzez agaciaaa » 2007-09-14, 21:43

Agnieszko oj nie kuś mnie tą dwójką proszę ;-)

Ja sobie ledwo daję radę z tym moim kochanym urwisem, który właśnie zaczął ząbkować i gryzie wszystko co popadnie (w tym moje kostki :-/ )

Ale wszystkim chętnym serdecznie polecam Garanusowe maluszki!!!! Są cudne, kochane i szybko rosną (moj waży już 9,5kg :mrgreen: )
Avatar użytkownika
agaciaaa
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-28, 08:59

chciałbym kupić suczkę

Postprzez korczas » 2007-11-28, 14:11

Witam serdecznie ,
Razem z żoną oraz dwójką dzieci planujemy kupno suki rasy DSPP przeprowadzamy sie do domu z duzym ogrodem na wiosnę 2008 i marzy nam sie przeprowadzka z pupilkiem? Prosze o informacje która z hodowli planuje miot około czerwca.
korczas
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Agnieszka » 2007-11-28, 15:10

Witam serdecznie . Około marca bede miała szczenieta DSPP po suni Ofelce i jednym z najlepszych psów w Polsce Bohunie Mumuru.Tytuły Bohunka powiekszyły sie ostatnio o tytuł Zwycięzca Polski i Europy Środkowej i Wschodniej .Maleństwa mogłyby do nowych domów jechać właśnie w czerwcu .www.czandoria.pl :-)
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Postprzez Guard » 2007-11-29, 10:21

Ja gorąco Państwu polecam szczeniaczka z domowej hodowli. Wybór szczeniaka to decyzja na wiele lat. Macie Państwo dużo czasu na spokojny wybór. Możecie zapoznać się z hodowlami w Polsce. Pooglądać strony internetowe, sprawdzić jak rozwija się rodzeństwo z tych hodowli. Odwiedzić osobiście te, które Was zainteresowały i wtedy podjąć decyzję. Polecam lekturę na stronie internetowej www.swissy.net Zapoznacie się tam Państwo z historią rasy, przeczytacie o wymaganiach i oczekiwaniach jakie można mieć kupując szczeniaka tej rasy. Wiem, że autorzy tej strony planują miot na wiosnę/lato przyszłego roku. Ja też mam szwajcarki, chętnie porozmawiamy z każdym, kto jest zainteresowany tą rasą. Nasze szwajcarki żyją z nami pod jednym dachem. Szczeniąt w najbliższym czasie nie planujemy (nasza sunia niedawno została mamą). Zapraszam do oglądnięcia zdjęć maluszków naszej Winter na naszej stronie www.sennenhunde.pl . Życzymi miłej lektury i dobrego wyboru.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: chciałbym kupić suczkę

Postprzez swissydog » 2008-06-10, 18:48

Zapraszam serdecznie na strone

Obrazek

wkrótce dostępne będą na niej aktualne zdjęcia szczeniaczków, które przechodzą właśnie druga turę szczepień
swissydog
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-10, 18:25
psy: Duzy Szwajcarski Pies Pasterski

kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez areska2 » 2008-10-09, 21:44

Pragnę kupić szwajcara ,najchętniej szczeniaka niewystawowego.Mieszkam na Śląsku więc raczej wykluczone są oferty np znad morza.Zależy mi na sprawdzonej hodowli.Rok temu zmarł mój 11letni rotwailler-nie wychodziłam z nim od weterynarza.
areska2
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-09, 21:31

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez Anuta » 2008-10-10, 08:35

Berneńczyka czy Dużego Szwajcara?
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez Anna Rozalska » 2008-10-10, 10:30

Cos w tym musi być, że prawie wszyscy włącznie ze mną po stracie rottka ( moja rottka 11 lat) decydują się na zupełne przeciwieństwo czyli Berneńskiego psa pasterskiego albo Dużego szwajcarskiego psa pasterskiego.
Ja po stracie suni wytrzymałam tylko miesiąc a od 2 lat jestem posiadaczką uroczej bernrnki. Czy Ty chcesz kupić BPP czy DSPP?
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez Cefreud » 2008-10-10, 13:13

Anna Rozalska napisał(a):Cos w tym musi być, że prawie wszyscy włącznie ze mną po stracie rottka ( moja rottka 11 lat) decydują się na zupełne przeciwieństwo czyli Berneńskiego psa pasterskiego albo Dużego szwajcarskiego psa pasterskiego.


Ania bo może tak naiwnie jak ja sądzą,ze socjalizacja berna jest mniej pracochłonna niż socjalizacja rotka :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez Anna Rozalska » 2008-10-10, 15:09

Masz zupełną rację. Ja też nie przypuszczałam, że socjalizacja Lamii zajmie mi az tyle czasu ale opłacało się. Jest teraz prawie tak samo odważna jak moja rottka a po konkurencji Strachy na lachy to już chyba ją przegoniła.
Z perspektywy czasu zauważyłam bardzo dużo cech wspolnych a przede wszystkim wylegiwanie się w poscieli i przewalanie po kanapie.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez areska2 » 2008-10-12, 19:20

Padł mi komputer dlatego dopiero teraz mogę odpowiedzieć.Pragnę kupić dużego szwajcarskiego psa pasterskiego.Bardzo kochałam mojego rottweilera ale nie było łatwo.Miał wpaniały rodowód,wszyscy weternarze namawiali żeby go wystawiać ,ale oprócz tych była nerwowość i wielka chęć dominacji.Dlatego myślę oDSPP ma bronić ale mieć lepszy charakter.areska2
areska2
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-09, 21:31

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez alar30 » 2008-10-21, 14:57

Hodowla Domowa CZAR POGRANICZA-POLECA! Duży Szwajcarski Pies Pasterski Szczenięta rodowodowe ur. 01.05.2008r. Elitarne pochodzenie, 2 sunie (Misza i Miriam) , matka HESTER Refugium Polonica Barbary Wierzbickiej; ojciec HARRY from Swiss Star. Serdecznie Zapraszamy!
Uwaga cena do negocjacji!! kontakt 691581462 ;-) (woj.Lubelskie)
alar30
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-16, 17:42
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez magat » 2008-11-09, 10:36

areska2 napisał(a):Padł mi komputer dlatego dopiero teraz mogę odpowiedzieć.Pragnę kupić dużego szwajcarskiego psa pasterskiego.Bardzo kochałam mojego rottweilera ale nie było łatwo.Miał wpaniały rodowód,wszyscy weternarze namawiali żeby go wystawiać ,ale oprócz tych była nerwowość i wielka chęć dominacji.Dlatego myślę oDSPP ma bronić ale mieć lepszy charakter.areska2


Czy już masz malucha, jak widze bardzo dużo byłych właścicieli rottków wybrało DSPP, ciekawa jestem jakie będą twoje spostrzeżenia :-)
Avatar użytkownika
magat
 
Posty: 698
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-23, 08:53

Re: kupno szwajcarskiego psa pasterskiego

Postprzez Gosia » 2009-03-10, 20:01

Szanowni wielbiciele szwajcarów :mrgreen:
Dzisiaj odwiedziłam hodowlę Refugium polonica P.Basi Wierzbickiej.
Za 4 tyg, odbieram od Niej naszego Brega . Są tam jeszcze dwie suczki. Cały miot wystawowy!!
Pięknie umaszczone, zdrowe, i wspaniale chowane , przede wszystkim nieprawdopodobnie kochane.
Co jest jednak istotne psy p. Basi są prześwietlane w celu wykrycia dysplazji co się niestety nie zdaża często w hodowlach. Debora i Domira czekają! Są przepiękne!!!
Jest to hodowla nastawona przede wszystkim na dobro psa. Tam nie ma hodowanych innych ras liczy się jakość , a nie ilość. Jest tam dużo ludzkiej i psiej miłości. Polecam.
Gosia
 
Posty: 76
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-09, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
psy: dspp Brego

Następna strona

Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości