Śmieszne zachowania naszych psów...

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Barbel » 2011-06-06, 12:44

Tylko nie jedzcie STOKROTEK!!!!!!
Toż to sama niewinność!!!
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez kerovynn » 2011-06-06, 13:27

Barbel napisał(a):Tylko nie jedzcie STOKROTEK!!!!!!

sądząc po minie Dakoty.... <mysli> <mysli> <mysli> za późno!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po stokrotkach 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
A takie ładne były....
Różowiuśkie.....
Szkoooooda....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-06-06, 14:58

NIE ...ONA TYLKO NA ICH TLE POZUJE ŻE KACZORA SAMA ZNALAZŁA JAK BY NIE UMIELIŚMY.
A o moje kwaitki dba...najpierw jak posadzone to po nich łazi, potem się na nich uwali..dopiero po 5 reprymendzie zaczyna je omijać...czasem w nie narżnie...to znaczy w tych na klombikach a nie na tarasie :)
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Barbapapa » 2011-06-21, 11:32

Kochana pisz, pisz, właśnie oplułam monitor i siebie :radocha2: To jest lepsze, od najlepszej kawy, humor na cały dzień zapewniony. Bardzo ci dziękuję. Dakota jest super, ale zaczynam odnosić wrażenie, że to domena wszystkich szwajcarów.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Alicja i Spartki » 2011-06-22, 11:10

Boże ale sie uśmialam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :radocha2: :love: .Jak ich nie kochać :love:
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-11-07, 15:19

Pokażę Wam co ostatnio zastałam.
Wstaję w nocy bo mi coś pusto w łóżku i oto co zastałam....... <boisie>
Dwa moje szczęśliwce śpią w najlepsze na kanapie. Pan pewnie się pomylil i złapał przez sen " za pierś" , no to Dakota wykorzystała sposobność i nadstawiła resztę "piersiów ..sztuk 7" i "broszkę" do miziania...
Jaka mądra..wie że Pan przez sen malo co pamięta :) <tak>

Obrazek

mam pewne podejrzenia...że jestem zdradzana <hahaha>
Ostatnio edytowano 2011-11-07, 16:58 przez dakota0508, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez qbav » 2011-11-07, 15:40

Pod nasza urlopową nieobecność psami zajmowała się babcia i zawsze zamykała je na noc w sieni aby się nie panoszyły po pustym domu. Któregoś razu widocznie nie domknęła dobrze drzwi do salonu, przychodzi rano a psów nie ma na ich posłaniu, woła tez cisza, w salonie nie ma .... zagląda do naszej sypialni a na skotłowanej pościeli wylegują się oba psy, Betel nic sobie nie robiąc tylko podniósł głowę, a Birma panienka ponoć była nawet przykryta kołdrą .... <hahaha> Zdjęć psów ani babci robiącej pranie pościeli nie posiadam ... :mrgreen:
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Bielunia » 2011-11-09, 18:43

Super wątek! zaplułam monitor i teraz ocieram łzy śmiechu <rotfl>
Przy okazji ostatnio na rodzinnym spacerze wybraliśmy się nad morze do Dębek. Szliśmy "spacerniakiem", Conan na smyczy i w kagańcu, z naprzeciwka zbliżało się młode małżeństwo z dwójką dzieci w wieku około 9 i 7 lat, i małym szczeniaczkiem rasy golden retriever. W momencie, gdy nas zauważyli (a może raczej Conana ) starali się iść jak najbardziej skrajem deptaka. Conan na widok dalekiego kuzyna nabrał wieeelkiej chęci do zabawy... dzieci zauważyły nagłe zainteresowanie Conana, ich pieskiem i jedno z nich z przerażeniem w głosie odezwało się do swojej mamy w te słowa: "...ale jak coś - to kupujesz nam nowego pieska i ma być taki sam!" <hahaha>
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-11-10, 11:57

hahahahahahhahahaha hahahahahah boskie :) ot całe myslenie dzieci.
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez EwaM » 2011-11-10, 13:26

taaak....piesek niczym się dla nich nie różni od pluszowego misia...jakoś taka "wrażliwość" dziecięca mnie nie śmieszy a wręcz przeraża.... <beczy>
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Bielunia » 2011-11-10, 22:54

Ewo, ja bym tak zachowania tych dzieci nie demonizowała, <tak>... były naprawdę przerażone na widok naszego psa. A ton i sposób, w którym dziecko powiedziało, że szczeniaczek ma być taki sam raczej miało mamie uzmysłowić, że ich piesek jest jedyny, niepowtarzalny i nie będzie jej łatwo znaleźć takiego samego..., czyli jakby co to musi bronić ich szczeniaczka z narażeniem własnego życia <skromny>
Nas bardziej bawiła reakcja ludzi, którzy nie znając Conana oceniają go, po jego wyglądzie i widzą, raczej jako bestję niż miziaka, którym jest w rzeczywistości. :-D
Poniżej dwa z wielu wcieleń Conana <faja>
macho ;)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
crazy <rotfl>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Dobrej nocki :-D
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-11-15, 15:18

najbardzie właśnie lubie takie wariactwa. Uszy nie kompatybilne z reszta ciała, i zwody bokiek z dzikim pląsem i podskokami. Zwyczajna głupawka lub jak ktos napisał "pierdolec".
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-11-16, 15:38

Dzis kastor był bardzo mało śmieszny : wytarzal się w krowim gównie, a na domiar złego na sam koniec w tym usiadł i zrobił sanki żeby tyłek tez ładnie pachniał

Znalazł sobie Sephore i waniaje na odległość psim Armanim .
Zapach mu się podoba, wiecie bo jest taki męski ...i Dakota na niego tak inaczej patrzyła po powrocie <skromny>


Śmierdział jak cala stajnia Augiasza.... ale jak go pańcia myła to mu sie tak podobało że łaził pozniej za mna i za ścierką i sam się "domywał".

bandzior słusznie zasłuzył na przezwisko...OBWIEŚ :okok:
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Bielunia » 2011-11-16, 21:03

Dakota, nie zazdroszczę wrażeń. To się Kastorek upiększył <skromny>
Swego czasu pani weterynarz, u której leczyliśmy naszego poprzedniego psa Dragona powiedziała, że pies może wytarzać się w krowich odchodach, a nawet je zjeść i nie jest to nic nienormalnego. Ponoć w qpie przeżuwaczy zawarte są aminotwasy - bardzo dobrze działające na organizm mięsożerców i to całkiem niezła maseczka na skórę i sierść psa. ;> Takie ludzkie spa czekoladowe ;)
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-11-16, 22:06

to tą "czekoladą" wali mi w domu :) :) :) :) <hahaha>
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Joni00 » 2011-11-23, 20:57

Tak nazwana głupawka to częste zachowanie Ziomka. Polega na tym że biega strasznie szybko po całym ogrodzie przez około minutę . Może wydaje się to niezbyt śmieszne ale gdybyście to widzieli to byście się uśmiali <juhu> :radocha:
Avatar użytkownika
Joni00
 
Posty: 782
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-21, 19:33
Lokalizacja: Okolice Poznania
psy: Ramzej (Ziomek) Czandoria & Lamia Czandoria
Hodowla: Czandoria

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Bielunia » 2011-11-24, 21:47

Conan ma taką głupawkę na ogrodzie szczególnie wtedy, gdy zrobi qpkę i ma lekką pupkę. <skromny>
Pełny <luzik> .
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Joni00 » 2011-12-05, 17:12

Ziomek po prostu uwielbia podgryzać nogawki mojej mamie <rotfl>
Avatar użytkownika
Joni00
 
Posty: 782
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-21, 19:33
Lokalizacja: Okolice Poznania
psy: Ramzej (Ziomek) Czandoria & Lamia Czandoria
Hodowla: Czandoria

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez dakota0508 » 2011-12-15, 12:35

kolejne wybryki moich ukochańców a raczej nowego wychowańca Kastora.

Kupiłam duży ponton-legowisko. Paczka przyszła wiec wziełam się za jej otwieranie. Przecięłam taśmy i ponton wyskoczył na podlogę sam się rozkładając.
Kastor w oka mgnieniu wskoczył do pontonu i zaczął go wypróbowywać, w każdym możliwym sposobie ułożenia ciała.
Nie mogłam zaciagnąć pontonu na miejsce bo właził łapami na niego i się uwalił na samym środku.
Musiałam sposobem to przetransportować,psy wygoniłam do ogrodu, wyłozyłam mu jego poduszki i kocyk, wymościłam, poukładałam.
jak Kastor wrócił z dworu i zobaczył "babski" porządek od razu ze złością zaczął wywalać wszytko na środek i na pustym pontonie uwalił sie jak król :radocha: nie ziemmsko z siebie zadowolony. Mnie mina zrzedła.
A jeszcze bardziej jak sie okazało że nie pozwala do pontonu wejść Dakocie. Pan wrócił z pracy , usłyszał że "obwieś" nie chce się z Dakotą dzielić i sam postanowił wejśc na ponton. Kastorek łapami zaczą go wyganiać i podgryzać iskając. To samo z bratem Pawła. Nikt nie może wejśc do pontonu....nikt prócz mnie <hahaha> .
...ale historia ma też drugie dno.
Kastor do swojego posłania nie da nikomu wejść ale jak sam ma ochotę wpakować się na kanapy to nie przeszkadza mu że na niej leżymy: my i Dakota, i że miejsca już nie ma. Dla niego musi sie znależć. KRÓL i władca..jak nic
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Śmieszne zachowania naszych psów...

Postprzez Bielunia » 2011-12-15, 23:21

Dakota z tym pontonem to całkiem fajna historia, może wstawcie jakąś fotkę... a co do "babskich" porządków Conan też woli swój ponton cały rozbebeszony, tak długo się na nim mości, aż swój "wyprawkowy" kocyk zwinie w kłębek lub w ogóle wyrzuci poza legowisko.
Z ostatnich śmiesznych zachowań Conan zaczął nas witać w swój indywidualny sposób... gdy zbliżamy się do domu staje na dwóch tylnych łapach opierając się o furtkę i uśmiecha się od ucha do ucha...wydając przy tym niedźwiedzie pomruki...
Niedawno moja lepsza połowa podjęchała pod dom z mechanikiem, Conan jak zwykle wykonał mistrzowskie podniesienie klaty, wypiął się z zabójczym uśmiechem i mruknął... jakież było nasze zaskoczenie, gdy Pan mechanik z przerażeniem w oczach i ze ściśniętym gardłem wydusił słowa: "niech go Pan nie wypuszcza, niech go Pan tylko nie wypuszcza...ja mam gorzkie mięso i kwaśną krew..."
<hahaha>
Reakcja ta tak nas zaskoczyła, że ledwo powstrzymywałam śmiech...
Postaram się przy okazji strzelić fotkę Conanowi w pozycji "bramkowej", żeby unaocznić jak "przerażająco" wygląda nasza Best -ja.
Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości