Pierwszy dzień w nowym domu.

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez kerovynn » 2009-04-11, 09:08

Gosia gratulacje :!: :!: :-D :-D :-D , ciesze się razem z Tobą bo wiem jak to jest. Nareszcie :!: Doczekałaś się :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Trzymamy z Esia kciuki, żeby wszystko było dobrze i powodzenia :!: :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Gosia » 2009-04-11, 10:47

kerovynn napisał(a):Gosia gratulacje :!: :!: :-D :-D :-D , ciesze się razem z Tobą bo wiem jak to jest. Nareszcie :!: Doczekałaś się :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Trzymamy z Esia kciuki, żeby wszystko było dobrze i powodzenia :!: :-D :-D :-D

Dziękuję kochana!
Po dzisiejszej nocy znowu jestem w szoku!
Gdybym nie widziała nie uwierzyłabym, że tak małe szczenię może być tak mądre!
Brego już siusia i robi kupkę w przedpokoju, gdzie mam kafle i łatwiej mi to oczywiście po nocy sprzątnąć. :mrgreen:
Poza tym przyszedł w nocy za mną i położył się koło naszego łóżka i tak spał do rana, jednak niesamowite było to, że w nocy co jakiś czas się budził i wskakiwał dwoma łapami na łóżko i sprawdzał czy tam jestem, po czym jak go pogłaskałam kładł się spać. :shock:
W tej chwili leży koło mnie w łóżku :oops: , mocno śpi i coś mu się śni bo cały skacze i popiskuje przez sen :mrgreen:
Cudownie! Boże jak ja się cieszę, że już go mamy!!!
Wszystkim życzę udanych Świąt Wielkanocnych i całuję wszystkie Duże w nosy!!!!!!!
Gosia
 
Posty: 76
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-09, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
psy: dspp Brego

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez kerovynn » 2009-04-11, 12:18

Esia przez te parę dni jak brudziła w domu to też szukała raczej gołej podłogi - bez dywanów, wykładzin itd. Ja pierwsze noce spałam z nią na dywanie :mrgreen: , żeby się nie czuła samotna na swoim materacu, który w sumie leżał koło łóżka, no ale kilkadziesiąt cm niżej :lol: . A "sny" Esia miewa cały czas - macha łapami i pomrukuje, czasem niby piszczy, niby szczeka :lol:. Czasem zdarza się że włazi w nocy do łóżka ale ją oduczam :-( bo jest bardzo duża i przez sen się dość kręci, rozciąga, macha łapami. Parę razy znokautowała męża i ten się zbuntował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja szczerze mówiąc nadal sie czuje jakby Esia była szczeniakiem :lol: , nadal bryka i szaleje, jest tak samo miziata i przytulna - tyle ze waży więcej :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Szer-Ti » 2009-04-11, 19:06

Bardzo sie cieszę, że Breguś już w nowym domku :!: Prawda, że są wspaniałe :mrgreen: :!: :mrgreen:
Co do spania w łóżku..., tak..., też tak mamy :oops:
Tyle, że nasza Astusia troszkę większa :-P Brewcia na szczęście woli dolne poziomy (barania skórka przy łóżku) i gramoli się do nas dopiero nad ranem :oops: :oops: :oops:
Wszystkim życzymy radosnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Avatar użytkownika
Szer-Ti
 
Posty: 170
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-04, 20:42
Lokalizacja: Warszawa
psy: Asti & Brave (DSPP), Gloria (mix)
Hodowla: Koneser

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Guard » 2009-04-11, 20:23

Gratulujemy Dużego !! Wiemy jaka to radość, bo na nasze panienki czekaliśmy 2 lata, a już prawie 5 są z nami.
Radosnych Świąt nie muszę Wam życzyć, bo z Takim przyjacielem to będą na 100%! Więć życzę zdrowych i rodzinnych.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Bożena od Pretora » 2009-04-12, 09:34

A mówiłam że szczeniaczki Duzych od poczatku są juz bardzo mądre :)Życzę wiele radości z posiadania Bregusia.Za waszą opiekę i troskę odpłaci się cudowną milością i oddaniem !
Avatar użytkownika
Bożena od Pretora
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:20
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pretor[*] Ramzes

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Gosia » 2009-04-13, 12:10

Dziękujemy wszystkim za tak miłe słowa :-)
Brego już "wsiąkł" w naszą zwariowaną, "włoską" rodzinkę o czym świadczy chęć ciągłego oblizywania wszystkich po wszystkim! Moje córki są wniebowzięte, a mąż też już wpadł ponieważ już był z nim na spacerkach :mrgreen:
Mamy nieprawdopodobnie pogodnego, wylewnego i wdzięcznego psiaka, właśnie taką przytulakę o jaką mi chodziło.
Dzielnie znosimy go ze schodów pomimo ponad 12kg.!
Jest z nami od czwartku, a potrafi już wgramolić się sam na fotel na kolana moje lub córek, nie śpi w nocy w swoim posłaniu tylko u dziewczynek w pokoju i to nocne sprawdzanie czy ja jestem gdzieś obok mnie rozbraja!
Chociaż jestem od czwartku notorycznie ziewająca :roll: nie zamieniłabym już go na żadnego innego psa!
Tylko na spacerkach wkurza mnie, że wszyscy chcą go głaskać, a mnie się to za specjalnie nie podoba, ale pewnie wszystkim to minie jak podrośnie :mrgreen:
Gosia
 
Posty: 76
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-09, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
psy: dspp Brego

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez Bożena od Pretora » 2009-04-13, 12:28

Oczywiście że minie- jak bedziesz szła z takim smokiem 50 kg wszyscy bedą schodzili wam z drogi, ale i tak bedą mowili -ale piekny pies idzie :)
Avatar użytkownika
Bożena od Pretora
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:20
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pretor[*] Ramzes

Re: Pierwszy dzień w nowym domu.

Postprzez magat » 2009-04-13, 23:16

:lol: :lol: i my sie dołączamy do życzeń i gratulacji dla nowych właścicicieli DSPPP , chyba najwiekszą radościa hodowcy jest radość jaką wnosi jego szczenię do nowej rodziny , tak wiec gratulacje również dla p.Basi Wierzbickiej
Avatar użytkownika
magat
 
Posty: 698
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-23, 08:53

Poprzednia strona

Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości