Do hodowcow

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Do hodowcow

Postprzez pokahontas » 2008-10-27, 20:10

Czesc marzy mi sie kupno szwajcara juz od dawna. Obecnie moim jedynym pupilem jes husky.Niestety ,mieszkam i pracuje w Anglii przywoz szczeniaka nie wchodzi w gre bo pies musi czekac 6 miesiecy na badania przeciw wsciekliznie co razem daje okolo 8 miesiecy .Przywiozlabym juz doroslego psiaka .Moje pytanie skierowane jest do hodowcow - znacie moze jakiegos hodowce brytyjskiego z ktorym moglabym sie skontaktowac ?
Moje poszukiwana spelzly na niczym jak do tej pory - wiec ktokolwiek widzial ktokolwiek wie :lol: bedzie proszony o pomoc :lol:
pokahontas
 
Posty: 14
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-27, 19:49
psy: bohun

Re: Do hodowcow

Postprzez Guard » 2009-01-13, 09:02

Ja znam dwa miejsca, gdzie są w UK szwajcary. O jednej wiem, że maja w planach prowadzenie hodowli, ale jeszcze jest na etapie kupowania suk w USA i Europie. Ta przyszła hodowla jest gdzieć niedaleko Swindon. Prowadzi ją Kimberley Macdonald. Wcześniej miała rottweilery i ma również obecnie. Pod koniec maja lub na początku czerwca będzie wystawa w Irlandii, gdzie po raz pierwszy duże szwajcary będą mogły być ocenione jako rasa uznana przez Brytyjczyków.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)


Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości