Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez lola122 » 2008-08-31, 19:22

Co robicie ze swoimi pupilami, kiedy wyjeżdzacie i nie macie możliwości zabrać psa ze sobą?
lola122
 
Posty: 11
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-30, 12:41
psy: mops

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Wanda » 2008-09-01, 09:58

nie wyjeżdżamy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez anula » 2008-09-01, 10:01

my też nie wyjeżdżamy bez Sawy :mrgreen:
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez DolceVita » 2008-09-01, 10:14

zawsze gdziekolwiek jadę - jadę z moją bernusią, zresztą cudownie znosi każdą podróż .i zmianę miejsca zamieszkania - byleby tylko pańcia była.
DolceVita
Moderator
 
Posty: 902
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 10:55
Lokalizacja: Tarnów
psy: Demi (DolceVita Stróż Zagrody) (*),Mia i Figa

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Guard » 2008-09-01, 11:42

My mamy z kim zostawić psy, ale generalnie staramy się ich nie opuszczać. Wolimy wspólne wyjazdy. Poza naszym krajem mało przyjazdnym psom, w innych miejscach pies jest witany z uśmiechem. Natomiast, Ci co od nas kupili badź kupią szczeniaki jak mają z nami stały kontakt mogą zawsze pieska zostawić z nami. My chętnie przyjmiemy na wakacje naszego wnuka. Trzeba sobie pomagać i zapewnic opiekę naszym pupilom.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Agnieszka » 2008-09-01, 15:13

Ja podczs tych wakacji miałam trzy moje wnusie.Ich właściciele woleli zostawić swoje pupile w pewnych i bezpiecznych rękach. Ja natomiast byłam bardzo zadowolona z ich obecności i bardzo mile wspominam ten czas .A że pieski nie były w jednym czasie to prawie większość wakacji miałam wesoło :-) Problemu z akceptacją przez inne moje szwajcary nie było zadnego ,bo jak wiemy duże szwajcary to przyjazne pieski.
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez kerovyn » 2008-09-01, 20:29

My wybraliśmy szwajcarkę właśnie dlatego, ze chcielibyśmy ja wszędzie zabierać i jak na razie wszędzie z nami wyjeżdża. W zasadzie wszędzie gdzie sie pojawia wzbudza zachwyt i sympatię, i wiele osób doprasza sie by móc ją pogłaskać a Esti ma bardzo przyjazne podejście do ludzi (świetna robota Pani Agnieszki).
Wyjątkiem w tych wspólnych wyjazdach będzie (niestety) dłuższy rajd rowerowy, ale kłopotu nie mamy gdyż przy zakupie Esterki Pani Agnieszka (czy tez "babcia" :-D :-D :-D Agnieszka) zaoferowała się, ze chętnie na ten czas przyjmie Esti w gościnę. Szczerze powiem, ze bardzo mnie to ujęło i ucieszyło. Nie potrafiłabym oddać psa do hotelu, wciąż bym sie martwiła, że tęskni, że mu źle, że smutno. Może głupio myślę, bo przecież hotele nie są po to by psom krzywdę robić i wielu ludzi jest z nich zadowolonych :-) ,niemniej jednak super jest, że są fajni i życzliwi ludzie, którzy chętnie i kompetentnie zajmą sie naszym pupilem.
kerovyn
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Agnieszka » 2008-09-01, 22:10

Babcia Agnieszka :-P tak jak obiecała Esterke chętnie ugości i nie musimy czekać koniecznie na okazje.Zapraszam bez okazji :lol:
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Tańka » 2008-09-02, 13:14

Cudowne rozwiązanie! "Babciu" Agnieszko podziwiam i zazdroszczę tym, którzy kupili pieski z twojej hodowli. Pozdrawiam!
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez Danka » 2008-09-05, 14:21

Fajnie miec taka Babcię Agnieszke :mrgreen: My mamy swoją własną babcie która pod nasza nieobecnośc w pracy czy podczas jakiegos wyjazdu, na który nie mozemy wziąść Credo zostaje z nim i bardzo sie kochają!
Natomiast ja tak z tej beczki od tematu czyli wyjazdu z psem za granice- czy trzeba miec jakies szczegolne dokumenty chcac pupila zabrac gdzies poza Polske chocby na Słowacje?
Jakis psi paszport albo cos takiego?
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 522
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-28, 12:18
Lokalizacja: Wilkowice,k. Bielska-Białej, śląskie
psy: Credo Czar Wiosny

Re: Wyjazdy za granicę ze Szwajcarem

Postprzez kerovyn » 2008-09-05, 20:29

"Babcię" Agnieszkę fajnie mieć - zwłaszcza jak sie nie ma własnej osobistej babci ;-) , a co do wyjazdów za granice to odsyłam na te stronę http://www.vetmozga.com/artykuly/wyjazdyzagranice.php
kerovyn
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości