Polecany weterynarz Pozmań

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Polecany weterynarz Pozmań

Postprzez Arisa_the_swissy » 2017-12-11, 12:23

Hej, szukam dobrego weterynarza w Poznaniu.

Przeszukałam przez lupkę tematy i znalazłam wątek, ale bardzo nieaktualny - z 2014 roku. Widziałam też, że początkowo polecana była Klinika Wąsiatycza, ale później pojawiło się sporo negatywnych opinii. Chciałabym więc uzyskać poradę co do naprawdę porządnego i sprawdzonego Weta. Mam 3,5 miesięczną Szwajcarkę, która bardzo źle do tej pory zareagowała na szczepienia na choroby zakaźne (wstrząs anafilaktyczny za 1 razem, odnowiony po 24h, przy drugiej dawce zmieniona szczepionka i jeszcze gorszy wstrząs + zapaść). Jest chyba też alergikiem, bo ostatnio niewiadomo dlaczego spuchł jej pysk i dostała pokrzywek na całym ciele bez wyraźnej przyczyny. Potrzebuję lekarza, który podejdzie indywidualnie do tematu i powie mi czy warto szczepić psa teraz przeciwko wściekliźnie, czy lepiej odczekać do 6 msca życia + może poradzi coś na alergie. Mamy też najprawdopodobniej przepuklinę pępkową, nieco większą - więc pewnie też będzie konieczność operowania. Proszę o info, jeśli ktoś zna dobrego Poznańskiego Weta. Do tej pory korzystałam z MyPet (przy szczepieniu i 1 wstrząsie) + z kliniki Wąsiatycza (przy drugim wstrząsie i zapaści). Oba miejsca bez rewelacji.
Arisa_the_swissy
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2017-12-11, 10:46
psy: Arisa - Duży szwajcarski pies pasterski

Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości