Szukam rodzeństwa - Porażynianka miot Z 25.01.2015r

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Szukam rodzeństwa - Porażynianka miot Z 25.01.2015r

Postprzez forrel » 2015-12-27, 09:16

Witam wszystkich ponownie :-) Już od jakiegoś czasu przymierzam się do znalezienia rodzeństwa mojego DSPP. Właśnie zauważyłem podobny wątek więc może czas najwyższy spróbować :-) Hati (Zumba Porażynianka) pochodzi z hodowli Porażynianka, urodził się 25 stycznia 2015r. Jest po rodzicach Ernest i Toskania. Jestem ciekaw jak rozwijają się pozostałe szczeniaki. Hati to kawał chłopa, ma się naprawdę dobrze choć ma kilka "przypadłości". Może warto wymienić się doświadczeniami.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
forrel
 
Posty: 12
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-11-22, 23:05
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: DSPP

Re: Szukam rodzeństwa - Porażynianka miot Z 25.01.2015r

Postprzez Monika&Nugat » 2015-12-28, 13:24

Ja także ponownie podpinam się pod wątek. Szukam rodzeństwa mojego Nugata z hodowli Porażynianka, urodzonego 25.05.2015. w miocie N. Najwyraźniej nie ma nikogo z właścicieli tych szczeniąt na forum.
Czy jest jakiś sposób, żeby do nich dotrzeć? Podzielcie się doświadczeniami. Bo ta ochrona danych osobowych... :sciana: :sciana:
Avatar użytkownika
Monika&Nugat
 
Posty: 18
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-11-21, 23:10
Lokalizacja: Wołomin k.Warszawy
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski
Hodowla: Porażynianka

Re: Szukam rodzeństwa - Porażynianka miot Z 25.01.2015r

Postprzez ewa sz » 2015-12-28, 18:02

Nie pomogę Wam w poszukiwaniach, bo nie znam nikogo, kto kupiłby psa z tej hodowli i z tych miotów. Piszę jednak, ponieważ miałam okazję poznać Hatiego. Rzeczywiście - kawał chłopa...! Moja Emi wyglądała przy nim jak pchła. No, może jak biedronka... ;) Poza tym nie ma co porównywać dorodnego DSPP z appenzellerem i do tego młodszym o 3 miesiące.
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA


Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron