wystawa

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

wystawa

Postprzez galiks » 2014-02-20, 15:35

Witam!
Kiedy i o której godzinie trzeba przyjechać żeby zobaczyć DSPP w Zielonej Górze (Drzonków)
czy lepiej 1.03 czy lepiej 02.03 (żeby było jak najwięcej piesków)
i gdzie szukać ich <haha>
i czy będą ? <prosi>
Pozdr
Avatar użytkownika
galiks
 
Posty: 43
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-01, 18:49
psy: DSPP

Re: wystawa

Postprzez Aga-2 » 2014-02-20, 17:20

galiks, żeby się dowiedzieć o wystawie, która Cię interesuje, to najlepiej wejść na stronę ZKwP i tam ją wyszukać w spisie wystaw na dany rok. Kliknąć INFO i przeniesie Cię na stronę oddziału organizatora, gdzie w informacjach dla wystawców można się dowiedzieć kiedy dane psy są wystawiane. http://www.zkwp.zgora.pl/?informacje,887
Z powyższego linku dowiadujemy się, że psy z grupy 2, do której należą wszystkie Szwajcary będą pokazywane
1 marca ;)
Program wystawy jest umieszczony poniżej w tym linku.
Na tej samej stronie, ale w Aktualnościach: http://www.zkwp.zgora.pl/
można znaleźć Zestawienie psów w klasach, a tam wyszukujesz swoją rasę i widzisz, że DSSP będzie prezentowany w oszałamiającej ilości sztuk: 3
Co do orientacyjnej godziny, trzeba by wejść w Obsadę sędziowską i tam wyszukać, znowu w grupie 2 sędziego, który ocenia DSPP. W tym przypadku jest to p. Małgorzata Hałas i ma przypisanych 6 ras, z tego DSPP jest wymieniony jako piąty w kolejności.
Nie sprawdzałam, jaka będzie liczebność ras wcześniejszych, ale wydaje mi się, że jeśli przyjdziesz na wystawę około południa, to na pewno swoje Szwajcary zobaczysz ;) Sędziowanie rozpoczyna się o 10, co też można znaleźć na tej stronie, więc żeby mieć pewność, to możesz być obecny od początku i pokibicować też innym rasom.
Powodzenia!
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: wystawa

Postprzez galiks » 2014-02-20, 17:56

dzięki Aga-2 <hura>
Avatar użytkownika
galiks
 
Posty: 43
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-01, 18:49
psy: DSPP

Re: wystawa

Postprzez today » 2014-02-26, 10:22

Niestety do Zielonej Góry mam spory kawałek, jestem z wielkopolski a szkoda chętnie wybrałbym się żeby zobaczyć DSPP . Pozdrawiam
today
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-02-26, 09:47


Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości