Ile razy karmić dużego szwajcara?

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

Re: Ile razy karmić dużego szwajcara?

Postprzez Barbel » 2013-02-11, 13:33

KODI - ja cie rozumiem, ale spójrz do Regulaminu Forum z łaski swojej. Grzecznie zwracam uwagę.
mod.

A co do żarcia - to malucha karmisz 3, potem 2 razy dziennie. Kosci wieprzowych sie nie daje (bo mieso wieprzowe nie jest badane na jakieś choróbsko nieszkodliwe dla ludzi z szkodliwe dla zwierzów). Możesz dac surowe cielęce. Z ludzkich słodyczy moje dostają czasami biszkopty. Nic wiecej. Jako nagrody przy szkoleniu Barbel ma mieszankę karma/dropsy mleczne dla psów/psie ciastka domowo pieczone/biszkopty (czeskie są fajne bo malutkie. Czesi tym namietnie skarmiają psy). Lusior ma karme suchą/paski drobiowe z Britta.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Ile razy karmić dużego szwajcara?

Postprzez KODI » 2013-02-17, 22:43

Barbel napisał(a):KODI - ja cie rozumiem, ale spójrz do Regulaminu Forum z łaski swojej. Grzecznie zwracam uwagę.
mod.

A co do żarcia - to malucha karmisz 3, potem 2 razy dziennie. Kosci wieprzowych sie nie daje (bo mieso wieprzowe nie jest badane na jakieś choróbsko nieszkodliwe dla ludzi z szkodliwe dla zwierzów). Możesz dac surowe cielęce. Z ludzkich słodyczy moje dostają czasami biszkopty. Nic wiecej. Jako nagrody przy szkoleniu Barbel ma mieszankę karma/dropsy mleczne dla psów/psie ciastka domowo pieczone/biszkopty (czeskie są fajne bo malutkie. Czesi tym namietnie skarmiają psy). Lusior ma karme suchą/paski drobiowe z Britta.

Dziekuje

Jeszcze jedno pytanie ,te jogurty co pochlania KOdi ,sa typu jogobella ,slodkie,Czy moge mu dawac?
Avatar użytkownika
KODI
 
Posty: 14
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-02-01, 18:11
Lokalizacja: Koneck,Kuj-Pom.
psy: DSPP ,Kodi
Hodowla: Zorska Prima FCI

Re: Ile razy karmić dużego szwajcara?

Postprzez Barbel » 2013-02-17, 22:49

Z tych słodkich to możesz mu dac ...kubek do wylizana, jak sam zjesz :-)
Naturalne only!
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Ile razy karmić dużego szwajcara?

Postprzez HaniaHa » 2013-02-18, 13:16

I potem kubeczek jest czyściuteńki i ani kropla się nie zmarnuje :mrgreen:
Teraz muszę robić podział do wylizywania, kubek dla psa, a sreberko dla kota! <tak>
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Poprzednia strona

Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości