przywitanie

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

przywitanie

Postprzez Wydra » 2008-01-09, 20:38

Witam !jestem nowa na portalu i trochę speszona.Mam już swoje kilkadziesiąt lat i nie jest mi łatwo Wam młodym dorównać,ale do dzieła.Portal jest bardzo fajny tym bardziej,że od dłuższego czasu poszukuję psa dla siebie a jestem zakochana w berneńczykach.Mieszkam w lesie mam 2 wspaniałe koniki rasy felińskiej 2 koty no i do szczęścia brakuje tylko psa.Miałam niedawno owczarka ale niestety Bella odeszła od nas w ubiegłym roku.Jestem emerytką więc dochody moje nie są zbyt ciekawe,dlatego będę wdzięczna za informacje o psach które nie zniszczą mojego budżetu.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Anna Rozalska » 2008-01-10, 10:29

Witamy na portalu. Berneńczyki to przepiękne psy. Wszyscy sie w nich zakochaliśmy. Ja po stracie rottweilerki zdecydowałam sie właśnie na bernenkę dla kontrastu. W pierwszych miesiącach życia trzeba niestety trochę zainwestować aby psiak wyrósł. Chodzi tu głównie o stawy biodrowe . Szczeniaka najlepiej wziąć z hodowli a to też nie mały wydatek . Utrzymanie berneńczyka miesięcznie to wydatek około 250 zł.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Postprzez Szam » 2008-01-10, 11:01

Roma za 800 zl mozesz kupic psa niewystawowego z rodowodem.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Postprzez Tess » 2008-01-10, 11:11

Witamy! My zdecydowaliśmy się na berneńczyka po śmierci naszego dobermana. Nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji, a teraz mamy już dwa - Czopera i Milę. Czoper jest bez rodowodu, w tm roku skończy 6 lat i teraz już wiem, że mielismy masę szczęścia biorąc szczeniaka o niewiadomym pochodzeniu. Udało się jest zdrowy, nie ma problemów ze stawami ani z serduchem, lecz Mila jest już psem z forumowej hodowli. I jest cudna oczywiście. Myślę, że jeśli nie bardzo można wydać na psa 1500-2000 zł są dwie możliwości - berneńczyk niewystawowy z hodowli ( 700-800 zł) lub berneńczyk dorosły z ogłoszenia typu "oddam berneńczyka" Nawet teraz jest kilka takich. Albo po prostu kundelek, który akurat na Ciebie czeka w schronisku....Pozdrawiam serdecznie. Tess
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Postprzez Wydra » 2008-01-10, 20:06

Dziękuję wszystkim za pomoc mam już kilka namiarów i teraz do dzieła.Może niedługo będę mogła się pochwalić nowym członkiem rodziny
roma
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez ignacy » 2008-01-11, 22:45

Trzymamy kciuki!! :mrgreen:
ignacy
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości