Byl Atos jest Axel

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez Anuta » 2015-04-12, 22:26

Nie wahajcie się. Pewnie porównań nie uda się uniknąć, taka nasza natura, ale każdy z nich ma SWÓJ wdzięk i urok i też będzie kochany :-D (na swój sposób) i odwdzięczy się SWOJĄ prawdziwą miłością.
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez Anna Rozalska » 2015-04-13, 08:46

Ja po śmierci Lamii aby nie porównywać z nią następnej suczki zdecydowałam się na chłopaka.Nie pomyślałam tylko, że testosteron tak buzuje w okresie dojrzewania.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez dorota_zoja » 2015-04-13, 10:15

Kochani, my stracililismy nasza Zojeczke w listopadzie zeszlego roku ... Ból był ( jest ) ogromny, łzy nadal płyną ... Jednak zdecydowalismy, ze nasze zycie nie moze byc takie puste ... a jedyne wyjście dla nas to kolejny Szwajcar. I tez poszlismy tę drogą - aby Zoja i Fado nie były porównywane - teraz mamy psa :) - jednak hodowla została tam sama - z wielu względów ( Madziu - dziękujemy ). Zojeczka została głęboko w naszych sercach i jestesmy Jej ogromnie wdzięczni za wszystko - nauczyła nas tak wiele o DSPP, była wyjatkowa. Wielokrotnie teraz gryzę się w język kiedy wołam Fado, a wychodz mi Zoja :) ... To trudne, bo wydaje sie nam że może chcemy zastąpić przyjaciela, ale ważne jest to co w sercu ... A u mnie Zoja będzie zawsze, a Fado - ma juz tam tylko swoje miejsce:).
Avatar użytkownika
dorota_zoja
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-10, 11:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
psy: DSPP:Punam Caveat Actor vel Zoja[*],Irmin vel Fado

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez anulka776 » 2015-04-13, 20:37

dorota_zoja napisał(a):Kochani, my stracililismy nasza Zojeczke w listopadzie zeszlego roku ... Ból był ( jest ) ogromny, łzy nadal płyną ... Jednak zdecydowalismy, ze nasze zycie nie moze byc takie puste ... a jedyne wyjście dla nas to kolejny Szwajcar. I tez poszlismy tę drogą - aby Zoja i Fado nie były porównywane - teraz mamy psa :) - jednak hodowla została tam sama - z wielu względów ( Madziu - dziękujemy ). Zojeczka została głęboko w naszych sercach i jestesmy Jej ogromnie wdzięczni za wszystko - nauczyła nas tak wiele o DSPP, była wyjatkowa. Wielokrotnie teraz gryzę się w język kiedy wołam Fado, a wychodz mi Zoja :) ... To trudne, bo wydaje sie nam że może chcemy zastąpić przyjaciela, ale ważne jest to co w sercu ... A u mnie Zoja będzie zawsze, a Fado - ma juz tam tylko swoje miejsce:).


Witam serdecznie - Fado jest bratem naszego Indry vel Brabus Caveat Actors :)
Avatar użytkownika
anulka776
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-12-07, 22:46
psy: Brabus
Hodowla: Caveat Actor

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez Krzysztof65 » 2015-10-18, 22:49

Jak ten czas szybko plynie... AXEL ma juz prawie rok .. Ale to wyjatkowy u.rwis.. Nie usiedzi nawet minuty .wszyscy mowia ze ma nispozyte poklady energii.Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Krzysztof65
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-12-18, 08:32
psy: Atos/Axel

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez saganka2 » 2015-10-19, 11:32

To pokaż go ;-)
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Byl Atos jest Axel

Postprzez Krzysztof65 » 2015-12-28, 12:37

Wiem coś o tym ... Dlatego współczuję .... Czas i nowy pupil to lekarstwo... pozdrawiam.Krzysztof
Avatar użytkownika
Krzysztof65
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-12-18, 08:32
psy: Atos/Axel

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości