Albinos Tango

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-08, 07:54

Dzięki :)
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-08, 08:06

Ruda napisał(a):Danute I Tango:) Ja co prawda mam "małe łyse", czyli entlebuchery, ale przyznam, że cały czas podczytuję o Tango. Jest Cudny!!!! No i jeszcze te zdjęcia Wilna i piękny język , którym piszesz.... Ech! Dusza się rwie. Moja Babcia i Mama pochodzą z Wilna.
Serdeczne pozdrowienia,
Ruda

Dziękuje, ja tež się cieszę, že mogę tutaj pocwiczyc w języku polskim, ktorego na co dzien nie užywam... Male lyse są urocze, na Litwie ich w ogole nie widzialam ani w forumie litewskich szwajcarow, ani na wystawach, može to szansa pryjechac malym lysym na wystawę do Wilna? Pozdrawiamy upalnie (+37C dzisiaj) <pies>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-08-08, 09:01

Danute napisał(a):Dziękuje Ewo, bo ktos powiedzial, ze rosną do polroku :) Tango byl namniejszy w miocie 7 szczeniąt, zabraklo mu wagi i koloru, więc gdy tylko zobaczylam, powiedzialam sobie, iz milosci to juž mu nie zabraknie, jakos trzeba kompensowac te braki :). Bradzo prosimy w gosci, dom jescze nie zakonczony wewnątrz, ale prąd jest, woda, gaz, wygody takze, miejsca dužo, choc zagracone, ale gdy są goscie to odgaraca się cos niecos i bywa latwiej žyc :). A propos, Dexterkowi Tango byl by szczegolnie rad: przyjazne psy są zamknięte w podworzach, a nieprzyjazne lają i go straszą, a tak trzeba mu koleženstwa, wsuwa nos do dziury w plocie, gdzie mieszka zla pekineska :). Moze nawet na jakąs wystawę DSPP się wybierzecie, będziemy kibicowac?
Trymajcie pod tym bezlitosnym sloncem, juz nie za gorami otucha! <pies>



My też zapraszamy:-) Dexterowi też na co dzień brakuje "psiowego" towarzystwa. W każdy weekend staramy się spotykać z naszym sąsiadem zza lasu - Afganem. To też DSPP, tylko trochę młodszy od naszego. Dexter przy nim robi się zawsze taki mocno poważny i dostojny. No bo w końcu wiek zobowiązuje <tak> Dziś nad ranem mieliśmy tu potężną burzę - pioruny, grzmoty i okropny deszcz. Nasz poprzedni pies strasznie się bał burzy. A Dexter nawet jak za oknem grzmi - chrapie sobie w najlepsze. Ja w ten największy deszcz musiałam do pracy jechać. Trochę miałam stracha, ale jakoś dałam radę. Teraz jest już ok - na pewno trochę oddechu złapią nasze ogrody, bo te upały dla trawy nie były zbyt dobre.
Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-08, 11:32

<okok> To swietnie, ze trochę ochlody dostaliscie i poradzilas w ulewę :) U nas dzisiaj wedlug prognozy mial byc najupalniejszy dzien lata, z rana zbierali się chmury, przesadzilam wazonową rožyczkę i begonię na grządcę, ale teraz sraszna duchota, ale grzmotu i deszczu nie ma... Tango tež nie boi się grzmotu ani fejerwerkow, nawet nizko przelatujących bombowcow (ja drzę ze strachu), može to ogolna cecha DSPP, bo rodzenstwo Tango tež się nie boją. Može kiedys i zrobimy wojaž do Polski, siostry, brat mej babci i ona sama dawno zmarli w Warszawie, przed paru laty w Częstochowie zmarla kuzynka mamy, więc juz nikogo tam nie mam.
Milego dnia i miziaki dla Dexterka, dostojnego przystojniaka <buzki>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-08-09, 07:44

Jak to nikogo nie masz? Masz nas:-)
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-09, 08:02

<hura>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-08-23, 14:06

Piękne macie okolice, Danute. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć je osobiście. Tanguś rośnie pięknie, taki słodki podrostek się z niego zrobił :love:. Czy dalej ma różowy brzuszek? Pozdrawiamy z Morriskiem i czekamy na kolejne zdjęcia, bo bardzo tu lubię zaglądać.
P.S. Zdjęcie jeża rewelacyjne! Do nas przychodzą do ogrodu, ale udają "zdechł jeż". Za pierwszym razem się wystraszyłam i odprowadziłam Morriska do domu, żeby się jeżem zaopiekować. Po czym okazało się, że jeżyk oddycha i łypie na mnie oczkiem. No to sobie poszłam. Jeżyk też :lol:
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-23, 16:24

Dziękuje, Asiu, za mile slowa :) Obydwoje z Tango tez pozdrawiamy Morriska i jego Pancię :) Tangusiek ma wciąž rožowy brzuszek, tylko poduszki lapek juz pociemniale, taki mi zal, byle cieplutkie i rožowe jak u dzidziusia. Dzisiaj wlasnie byl z moim synem w Belmoncie, kąpal się w Wilence i wrocil pelen werwy (po kąpaniu staje się hiperaktywnym), chociaz zrobil 5 km na piechotę. Nie przestaje kąsac mi ręk, može to juž tak i zostanie? Kąpac się tak lubi, že juz zlamal na podworku wanienkę, skakając do niej z daleka, i teraz biega do sąsiadow, do dužego basenu, a jak ich nie ma, to szczeka za plotem :) Malo, ze dužy lysy puchaty, ale jeszcze i newfaundlend. I ryje wszędzie transzeje przeciwotankowe, będe musiala zamawiac žwir do zasypania. Ma juž pol roku, wažy ca 37 kg, ogon jak u lisa polarnego. Ježyki chodzą u nas po asfalcie i nawet zbieram jak zobaczę, bo często ptzeježdžają po nich auta... Od nas jezdzi taaaki dwupiętrowy (ale tylko 3 wagony) pociąg do Trok, pozwalają jechac w tamburze z "psiukami" jak tu po tutejszemu ich nazywają :). Musimy się kiedys wybrac, tam same jeziora - radosc dla Tango, ale nasze pojawienie będzie zgrozą dla licznych turystow (swoje sympatię wyraža kąsając ręce, a ja wciąz objasniam, ze to przeciež dzidziusiek, tak wszystkich kocha, ale obci jakos nie bardzo w to wierzą :).
Pozdrawiamy serdecznie z pochmurnego Wilna <pies>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez SwissW » 2013-08-23, 21:13

Uwielbiam tego psa :love2: <pies> jest jedyny w swoim rodzaju.
Avatar użytkownika
SwissW
 
Posty: 1584
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-09, 14:04
Lokalizacja: Zegrze
psy: Bobi i Riko

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-24, 06:52

Dziękujemy! <buzki>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez baksak » 2013-08-24, 17:28

Ach, różowe poduszki łapek... <buja_w_oblokach> szkoda, że nie zostają na zawsze <tak>
Uwielbiam czytać twoje relacje, ale czemu tylko jedno zdjęcie? <nono>
Popraw się, proszę ;)
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-24, 17:38

Ok, postaram się poprawic, na razie szlę wczorajsze zdjęcie, robione z naszego podworza (za plotem dom sąsiadow, nasz identyczny, ale nie obmurowany), z balonami :)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-25, 15:52

Dzisiaj kopalismy kartofle, malo ich bylo, bo Tangus chcial mi ulzhyc i wypelil wiosną niedawno posadzone, oczywiscie obkąsal tež :) Ale zostalo z 15 krzewow, i takie piękne Mickey-mousy (to jeden kartofel z 7 częsci) nam się urodzily :)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
A Tangus po cięžkiej pracy i sprintu wokol ogrodow z nowym przyjacielem, spanielem Džimem, uciąl na kuchni drzemkę, poki pancia pitrasila :)
Przy sobie zawsze ma lalusia z domu matczynego, gdzie się urodzil, - juž nie piszczącego, dužo razy pranego, ale najbardziej lubianego ze wszystkich licznych zabawek.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Tutaj z tą samą zabawką, gdy byl dzidziusiem, rączka i oczy, nos juz odgryzione :)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Ostatnio edytowano 2013-08-25, 18:10 przez Danute, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-25, 17:56

Juž bylem pod prysznicem i jestem znow gotow kopac, plywac etc.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez baksak » 2013-08-25, 19:47

Słusznie! Jak się jest czystym to najwyższa pora się ubrudzić <haha>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-08-26, 10:45

;)
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez asterka 15 » 2013-08-26, 23:46

Tango jest wspaniały :love2: :love2:
Avatar użytkownika
asterka 15
 
Posty: 763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-12-31, 18:35
Lokalizacja: Zbąszyń
psy: Astra,Hela,Flori
Hodowla: z Krainy Wielkich Jezior

Re: Albinos Tango

Postprzez Ella » 2013-10-11, 22:25

A co u Tangusia słychać??
Na ostatnim zdjęciu widać,jakby jego sierść prawie czarna była-czy przestał być błękitny??
Spoiler:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-10-12, 10:30

Witaj, Elu,
Tango juž nie blękitny, i oczy teraz są zielonowato szare jak moje :). Ale o zgrozo: makowka, gorną częsc tulowia i ogon są puszysci jak u Bernenczyka, lapki, brzuch, pyszczek jak u lysych... Nie wiadomo do jakich przodkow prehistorycznych ta recesja go odrzucila, može do molosow? Jest ulubiencem calej naszej uliczki, bardzo przyjacielski z ludzmi, psami i nawet kotami, ma basowy dudniący glos i bylby dobrym dla dogoterapiji (canisterapie), bo wszyscy lną do niego, ale dla dogoterapiji trzeba go dlugo uczyc, to kosztowne. Bardzo mi žal, že dogoterapia jeszcze u nas nie przyznana i nie ma uczen bezplatnych, Tangusiek bardzo lubi dzieci, bylby idealnym koicielem dla maluchow z domow dziecka.
Na razie dogoterapijne pozdrowienia :love:
Ostatnio edytowano 2013-10-13, 09:19 przez Danute, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez baksak » 2013-10-12, 10:37

To nie wina genów, tylko twojego niezdecydowania ;)
Sama pisałaś, że z początku chciałaś berneńczyka. Ale wybrałaś dużego. Więc Tango, jako oddany przyjaciel, stara się jak może, żebyś była zadowolona. Ale biedak też nie wie co byś w końcu wolała: berneńczyka czy dużego... więc jest tak po połowie <rotfl> <haha> ]:->

A może jakieś zdjęcia Tanguśka? <prosi>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości