Witam serdecznie wszystkich fanów uroczych Berneńczyków :)

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Postprzez Szilkowa » 2007-11-06, 19:49

No to psiaczek i będzie miał zabawę na 102 :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Postprzez PannaAleksandra » 2007-11-08, 00:31

Witamy bardzo cieplutko! Przesyłamy tony uścisków i głaskańców ;) Pierwszy kontakt z śniegiem jest dla pieska ważnym przeżyciem! Hammerek musiał być bardzo zadowolony i radosny! :-D
Avatar użytkownika
PannaAleksandra
 
Posty: 64
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-25, 22:45
Lokalizacja: Czyżowice

Hammerek zdrowieje

Postprzez Barb » 2007-11-15, 23:12

Kochani, dziękujemy za gorące przywitaski i wszystkie cmokusie. Tak wycałowałam mojego psiaczka, że przyzwyczaił się skubaniec do całusków :-D Teraz wystarczy powiedzieć: daj buzi... no i piling gotowy hahaha :-D

Hammer ma już postawioną konkretną diagnozę... przewlekłe zapalenie jelit, zanik kosmków jelitowych. Nie ma pasożytów... ufff. Jest w tej chwili wyłącznie na suchej karmie (Royal Intestinal), której otrzymuje tylko 400g dziennie i chodzi głodny (to chyba z przyzwyczajenia..). Przez ostatni tydzień przybrał 2 kg (44 kg). Od poniedziałku możemy zacząć podawać witaminy począwszy od jednej tabletki. W przyszłym tyg. możemy już włączyć Stride Plus (to specyfik na kości i stawy z Irlandii... naprawdę dobrze działa).
Jestem szczęśliwa!!!!!!
Tylko psiaczek po tej karmie nabrał takiego powera, że trudno go nieraz uspokoić :-D

Zimowe szaleństwo się rozpoczęło... uwielbiam patrzeć co on wyprawia ze śniegiem.

Mam pytanko: jak oduczyć psa nadmiernego szczekania? Tak się paskuda nauczył szczekać, gdy chce się bawić, że nie potrafię go uspokoić. Czy jest na to jakiś sposób?
Avatar użytkownika
Barb
 
Posty: 953
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-31, 12:21
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
psy: Hector (Żarty Żurek "Majowy Skarbiec")

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości