Witam ze śląska

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Witam ze śląska

Postprzez ewwa13 » 2008-07-30, 12:27

Witam, Bardzo chciałabym Pieska berneńskiego. Jednak nie mam czasu ani aspiracji do wystawiania psów. Dlatego mogłabym kupić pieska, który z jakiś powodów nie jest atrakcyjny dla chodowców czy wystawców. Niestety nie natrafiłam na takiego w internecie. Może moglibyscie mi pomóc w znalezieniu takiego pieska?

Piesek miałby u nas doskonałe warunki. Mieszkamy na wsi, mamy duży ogród i zawsze jest ktoś w domu. Mam też 8-letniego syna, który bardzo chce psa.

Gorąco dziękuję za ewentualną pomoc!

Ewa
ewwa13
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Witam ze śląska

Postprzez Szam » 2008-07-30, 13:15

http://www.chiemsee.republika.pl - tu jest niewystawowy piesek
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Witam ze śląska

Postprzez Anirysova » 2008-07-30, 13:27

Tu też chyba jeszcze jest niewystawowy piesek:

http://www.anirys.pl/jowita.htm
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Witam ze śląska

Postprzez Wydra » 2008-07-30, 18:41

Poszukaj u dobrych hodowców oni Ci doradzą ja też kupiłam pieska tzw nie wystawowego.nie znaczy to ,że pies jest gorszy od innych.Mój Dino ma biały kołnieżyk i to go poprostu dyskwalifikuje.Pozatym wszystko jest ok.Na pewno ktoś się z Tobą skontaktuje,tutaj forumowicze bardzo sobie pomagają :lol: nie zostawią Ciebie w potrzebie :-D Życzę aby znalazł się piesek Tobie przeznaczony :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Witam ze śląska

Postprzez Wydra » 2008-07-30, 18:42

Poszukaj u dobrych hodowców oni Ci doradzą ja też kupiłam pieska tzw nie wystawowego.nie znaczy to ,że pies jest gorszy od innych.Mój Dino ma biały kołnieżyk i to go poprostu dyskwalifikuje.Pozatym wszystko jest ok.Na pewno ktoś się z Tobą skontaktuje,tutaj forumowicze bardzo sobie pomagają :lol: nie zostawią Ciebie w potrzebie :-D Życzę aby znalazł się piesek Tobie przeznaczony :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości