dziękuje Wam bardzo za odpowiedz

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

dziękuje Wam bardzo za odpowiedz

Postprzez mamafilipa » 2008-02-17, 09:34

Witam,
napisałam strasznie długą odpowiedź pod moim poprzednim postem ale zrobiłam wyślij ale jakoś nie widzę jej teraz więc od początku napisze.
Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie odpowiedzi. Bardzo się cieszę że piesek jest taki dobry dla dzieci, bo mój 5 latek wogóle z tych bojaźliwych i może pies pomoże mu nabrać pewności siebie w kontaktach ze zwierzętami, ja taka psiara jestem ze to cud ze nie przytachałam jakiego psa do bloku, ale wiem ze nie miałby tu dobrze, dom to co innego.
Może jakaś ładna buda w ogrodzie, jak nas nie będzie to piesek będzie miał sie gdzie położyć Boże juz nie mogę sie doczekać juz piętami pocieram z radości :-P
Mam jeszcze jedną prośbę do Was, czy nie wiecie może gdzie w okolicach trójmiasta jest dobra chodowla. Moze być w innym województwie ale nie koniecznie w Krakowie bo szkoda psa wieźć taki kawał.

pozdrawiam Wszytkich serdecznie i dziękuję za odpowiedzi
mamafilipa
mamafilipa
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Tess » 2008-02-17, 11:00

My przywieźliśmy Milunię z Darginia niedaleko Koszalina z Szumiącej Kniei. Teraz oszczeniła się fantastyczna sunia w Rumii w hodowli Szczęście ty moje.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Postprzez Natalia i Galwin » 2008-02-17, 12:08

Zdecydowanie Szczęściarze ( www.szczescietymoje.pl ). Piękne psiaki im się urodziły po super rodzicach i wspaniali hodowcy - nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne :mrgreen:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Wanda » 2008-02-17, 13:54

Natka kochana, chyba się zarumienię :oops:
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Tess » 2008-02-17, 14:02

Wanda, nie rumień się. To sama prawda :lol:
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

pytanko

Postprzez mamafilipa » 2008-02-17, 15:05

Wanda napisał(a):Natka kochana, chyba się zarumienię :oops:


Witam
Obecnie mieszkam w Gdyni więc bardzo niedaleko Rumii. Mam nadzieję ze na wczesne lato będziemy się przeprowadzać do Banina. Czy mogłabym się wtedy skontaktować. Może planujecie jakieś szczeniaczki w przyszłości? Nie muszę mieć od razu jak się przeprowadzę jak będzie taka konieczność to poczekam (jak dam rade :-?
pozdrawiam,
mamafilipa
mamafilipa
 
Ostrzeżeń: 0

widziałam zdjęcia śliczniaków

Postprzez mamafilipa » 2008-02-17, 15:14

Wanda napisał(a):Natka kochana, chyba się zarumienię :oops:



Witam,
zajrzałam sobie na Waszą stronę. Jakie śliczniaki :-) szkoda ze nie mogę wziąć teraz jednego ze szczeniaków :cry: ale byłby biedny u nas póki co. Ale jestem oczarowana te Wasze szczeniaczki są śliczne. Muszę pogonić męża z wykończeniem domu.
Powiem szczerze za bardzo liczę że pies pomoże mi się utrzymać w dobrej formie. Mam stwardnienie rozsiane, na razie jestem w świetnej formie, ale z czasem może sie okazać, że będę non stop w domu, jakby nie daj boze przyszło mi być na wózku muszę mieć takiego przyjaciela. No i wiem, że to dobry pies dla dziecka, jestem w nich zakochana.
pozdrawiam i gratuluje ślicznych szczeniaczków
mamafilipa
mamafilipa
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Natalia i Galwin » 2008-02-17, 15:20

Skoro mieszkacie w Gdyni to zapraszamy na spotkanie benreńczyków. Spotykamy się w niedzielę, jak ustalimy o której widzimy się w przyszła niedziele to dam znać ;-) Będziemy mogli wtedy na spokojnie porozmawiać ;-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez AT » 2008-02-17, 16:27

I będziesz mogła na żywo zobaczyć ,,bandę" berneńczyków :-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Wanda » 2008-02-17, 17:08

mamofilipa :mrgreen: plany to ja mam wielkie tylko czy się zrealizują to zobaczymy, zapraszamy na spotkania berneńskie na plaży i do mnie też oczywiście na oglądanie szczeniaczków (tak za dwa tygonie).
Jeśli w dogodnym terminie dla Was nie będę miała szczeniąt to napewno my tu na forum pomożemy Ci znaleść fajne maleństwo.
A mazenia dodaja sił, prawda :mrgreen:
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez mamafilipa » 2008-02-17, 22:42

Wanda napisał(a):mamofilipa :mrgreen: plany to ja mam wielkie tylko czy się zrealizują to zobaczymy, zapraszamy na spotkania berneńskie na plaży i do mnie też oczywiście na oglądanie szczeniaczków (tak za dwa tygonie).
Jeśli w dogodnym terminie dla Was nie będę miała szczeniąt to napewno my tu na forum pomożemy Ci znaleść fajne maleństwo.
A mazenia dodaja sił, prawda :mrgreen:



dzięki wielkie chętnie z zaproszenia skorzystamy, a bandę berneńczyków bardzo chętnie zobaczę. Jak będziecie wiedzieć kiedy to spotkanie pls dajcie znać:) pozdrawiam serdecznie
aszczeniaki chętnie obejrzę tylko mnie pilnujcie, żebym z jakimś nie wróciła już do domu, bo naprawdę na razie nie mam warunków jak będę chciała szczeniaka nie sprzedajcie mi przypadkiem, bo nie ręczę za siebie ;-)
mamafilipa
mamafilipa
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości